Leden 2010


Příběh jedné lásky...8. část

5. ledna 2010 v 19:31 | Alisha_Sheilyne |  Příběh jedné lásky...By Zuzka(P)/KF/
AHOJ, DNES PŘIDÁVÁM VYJÍMEČNĚ TŘI PROTOŽE NEVÍM, JAK NA TOM BUDU V PŘÍŠTÍCH DNES S ČASEM... :)20.Díl
,,Marco,Marco,jsi tady?"zavolal Fabio a vešel k vám.,,Ahoj Fabio…."pozdravila jsi ho a byla jsi ráda,že vás přerušil,protože bys Marcovi možná podlehla…,,Christina…"S Marcem to škublo. ,,Kde je?",,Viděla Tě na té přehlídce….a moc se zlobí…."dodal.Připadala sis najednou zbytečná. Tiše ses tedy vytratila z místnosti.Bavilo Tě Marca svádět,ale nic víc si s ním mít nechtěla.Ve dvě ráno jsi dojela do hotelu a šla jsi do voňavé vany.
Tam Ti zvonil telefon.,,Ahoj Angelo…",,Ahoj krásko,jak se vede?",,Jde to,právě jsem se vrátila z mezinárodní přehlídky a Giorgio dostal cenu za nejkrásnější svatební šaty.",,A ty jsi je předváděla?",,Ano…"usmála ses.,,Jsem u Patty…",,Jak to?"zeptala ses ,,Teď jsem se vrátil ze svého bytu,je tam pořád Kira a nechce odejít!",,Hmmm"bylo Ti všelijak! ,,Zítra mám schůzku s právníkem",,Kvůli dětem?",,Hmm…"kývl.,,Budu Ti držet palce!" ,,Pořád jen dělá problémy!" postěžoval si.,,Ty dva dny s ní byly příšerné!"Ty už jsi jen mlčela. ,,Peťko, promiň, nechtěl jsem si stěžovat!",,To je dobrý…Komu jinému by sis měl postěžovat na svou manželku, než své milence!",,Ona není moje manželka!",,Aha promiň!"rozesmála ses až zašplouchala voda. ,,Ty se koupeš?"zeptal se.,,Hmm…",,Chci tam být s tebou…"zašeptal sexy hlasem.,,Tak pojď!Je tu místo pro dva a já jsem úplně rozpálená!",,Pokračuj…"zavzdychal.,,Tak." ,,Angelo…" ozvalo se z mobilu.,,Nó…"zabručel,že ho někdo vyrušuje.,,Je tu Denis…"volala Patty.,,Už jdu!" ,,Musím jít…" řekl ti.,,Chápu…stejně jdu spát….",,Jedeme vybírat auto….",,Teď v noci?",,Ale kočičko, tady je o šest hodin víc!",,No jo…Tak fajn.Pěkný den, Angelo…",,Sladké sny,kočičko!" poslal Ti pusu a položil telefon.
Ráno jsi těžko vstávala.Vůbec se Ti z peřin nechtělo!Fotila jsi až celé dopoledne.Ve studiu bylo příšerné horko,měla jsi hlad a Fabrizzio po tobě opět ječel!Měla jsi chuť mu ustřelit koule!Za deset minut přišel poslíček.,,Mám tady něco pro Vás,slečno!"Dívala ses na koš rudých růží. Podívala ses na přiložený lísteček.,,Omlouvám se,chci tě vidět…Marco!" ,,To máš teda smůlu!" řekla jsi nahlas a lísteček jsi roztrhala.Poslíček se jen udiveně podíval a odešel.
Právě jsi stála na stupínku,v ruce jsi držela dlouhý hedvábný šátek,když se rozrazily dveře a v nich stál Marco!,,Ahoj kočičko!"hrnul se k tobě,jako by se nic nestalo!Tenhle kluk už mi dlouho krev pít nebude.První mě svádí a potom si ani nevšimne,že jsem odešla!Prostě nadržený bambus! A k tomu ještě sukničkář!…Myslela sis v duchu a na Marca jsi vrhla vražedný pohled.
,,Ach jo…ty už se zase zlobíš?"zeptal se.,,Nezlobím se,"zalhala jsi a slezla jsi ze stupínku…,,jen nemám čas!",,Máš moc práce?"zeptal se ustaraně a v tu chvíli byl neskutečně sladký.,,Jak vidíš fotíme"řekla jsi mu a snažila ses ho vystrnadit.,,Chtěl jsem Tě pozvat na oběd!"usmál se a snažil se Tě políbit.Uhnula jsi.,,Opravdu máme hodně práce.Za včerejšek jsme toho moc nestihli.",,Já jsem tady šéfem!Takže když zavelím můžeme jít na oběd!",,Nic nevel!Šéfem tady nejsi ty,ale tvůj strýc!"usadila jsi ho!,,A ty nemáš hlad?" zeptal se.,,Hlad mám,ale nechci jít s tebou!"podívala ses mu zpříma do očí.Když konec,tak konec!!!,,Prosím…" vykoktal.,,Nechci jít s tebou."zopakovala jsi.,,Myslím,že na ten oběd by s tebou ráda šla třeba Christina!Za tou si včera pospíchal,né?" zeptala ses ho natvrdo!A potom ses málem rozesmála nad jeho výrazem.
,,Christna…" opakoval po tobě,jako by si na včerejšek nemohl vzpomenout.,,Christina…je moje sestra."dodal po chvíli. ,,Když myslíš…a není to náhodou sestra Fabia?"zeptala ses sladce. ,,Fabia?Proč Fabia?Christina je moje sestra a včera byla na té přehlídce a…."lezlo to z něj jak z chlupaté deky.,,…potom se se mnou chtěla sejít a nelíbilo se jí,že jsem na Fabiově lodi, nó, prostě,že si tu vodím holky!" ukončil hovor a chystal se Tě obejmout.Zase bys mu na to skočila, kdyby sis nevybavila váš rozhovor v restauraci o tom,že je jedináček a jen Fabio pro něj je jako jeho bratr!To sis nenechala líbit a hned jsi mu to taky spočítala!,,Tak Christina je sestra a neříkal jsi mi náhodou,že jsi jedináček?!Sakra Marco!Nelži mi!Já už Tě mám dost!Nechci nic o té holce vědět! Seber se a vypadni!Lháře já poslouchat nebudu!A ty mi lžeš v jednom kuse! Nazdar!"A než stačil něco říct,práskla jsi mu dveřmi od své šatny před nosem!Po chvíli ses uklidnila,vzala jsi do rukou další plážový sexy model a vyšla jsi z kabinky.Fabrizzio zase něco mručel a tak ses musela velice přemáhat,aby tvůj úsměv nebyl tak křečovitý!
Za chvíli se otevřely dveře a v nich stál rozzlobený Giorgio.,,Co je zase tohle!"vrčel na tebe a pod nos Ti ukazoval místní noviny s velikým titulkem.,,MILIONÁŘ A KRÁSNÁ MODELKA!!!!!"
,,Krásná česká modelka Petra,předvádějící na světové přehlídce nejkrásnější šaty od vynikajícího francouzského návrháře Giorgia Armaniho,se líbala na přehlídce s naším nejmladším a nejhezčím budoucím milionářem Marcem Arospédem!Musela ses posadit do křesla z ratanu,aby to s tebou nešlehlo!A co teprve ty fotky….Dvě byly z přehlídky,jak se líbáte a dvě ze soukromé párty!A ten článek….Přijela jsi do Milána ulovit tohoto krásného a mladého milionáře! Ty jsi ho poznala v jeho hotelu, pozval Tě do své restaurace,potom na svou jachtu….potom s tebou předváděl na přehlídce… Popisovali Vás jako krásný pár,který se k sobě hodí,ale připomněli tvé vášnivé líbání s Angelem na letišti….,,Tenhle je ještě slušný…ale tenhle…" podával Ti Giorgio další noviny. ,,MODELKA KRADE MILIONÁŘE!"Přijela jsi ukrást srdce budoucího milionáře ,,ubohé" ministrově dceři Christině.Chodí spolu 4 roky a ona je dcera italského ministra zahraničí.A ty jsi jim přijela zkazit jejich krásný vztah!A další bouřlivé fotky…
,,Já ho zabiju!!!"sršely Ti z očí blesky!,,Tak on je milionář!Já jsem sobecká mrcha,která ho krade nějaké Christině!!!",,Zase mi lhal!Za to mu utrhnu koule!"slíbila sis.
Jen okem jsi ještě mrkla na další kupu novin,kterou Ti Thomas hodil na stůl.Jen jsi naštvaně polkla všechen vztek.,,Řekl jsem Ti,aby ses ukazovala po boku někoho významného….takže je to částečně i moje vina,"přiznal Giorgio a dal si hlavu do dlaní.,,Tohle musí vyžehlit jen tiskovka…" dodal Thomas a podíval se na tebe.,,Proč sis začala s Marcem?"uhodil na tebe.,,Ty jsi mi řekl,že se mám ukazovat poblíž někoho známého!"křičela jsi na něj.,,Nevěděla jsem.že je to milionář! Řekl mi že milionářem je Fabio!Nic jsem s Marcem kromě pár pus neměla!Nesnáším novináře!" ,,Tak co je tohle!"hodil Ti do klína další noviny.,,KRÁSNÁ MODELKA NA JACHTĚ!!!"psal titulek.,,Krásná modelka ihned po úspěšné přehlídce odjela s naším mladým milionářem na jeho obrovskou jachtu!Tam následovala večeře ve dvou při svíčkách na horní palubě…,mazlení v bazénu a vášnivá noc v podpalubí…."dál už jsi nečetla…,,Tohle není pravda!!!",,Byla jsem na té lodi ale po chvíli přišel Fabio,že přijela nějaká Christina a moc se zlobí za tu přehlídku,tak jsem odešla!A teď mi Marco zase nalhal,že je to jeho sestra!Ale to už jsem mu neveřila!Opravdu jsem přijela ještě večer domů,zeptejte se v hotelu!!"dala sis hlavu do dlaní a chtělo se Ti brečet!Teď konečně ses vžila do situace celebrity!,,Tak co,mám se postarat o tu tiskovku?"zeptal se Thomas položil Ti ruku na rameno.,,Hmm…"kývla si.,,Myslím,že si ale budeme muset promluvit i s Marcem.Taky by u toho měl být!Měl jsem Tě před ním varovat!Tohle není první pokus…"vložil se do toho Giorgio a zdálo se,že už je klidnější.,,Zavolám mu!"vytáhl Thomas mobil. ,,Né,Thomy,já se o to postarám!"zastavila si ho a ďábelsky se Ti zablesklo v očích!
Domluvili jste se tedy na dnešní odpoledne na tiskovku v hotelu a kluci odešli!Chvíli jsi přemýšlela co provedeš Marcovi a než sis dala vše dohromady zvonil Ti mobil.
,,Ahoj krásko,jak se vede?Přijedu do Milána,ráno u snídaně otevřu noviny a tam ty!Ty a nádhernej borec!A dokonce milionář! Ty si umíš vybrat!Nevěděla jsem,že jsi na milionáře!To bych Ti někoho sehnala!"řekla a než se nadechla,stačila jsi jí přerušit.,,Ahoj Maiťulko,někdy jsi k nezastavení!"smála ses,že Tě nepustila ke slovu!,,Tak už jsi tu hrůzu četla!Já se zblázním!Mám smůlu na novináře,udělají z komára velblouda!",,Na to si zvykneš,podívej se na nás,kdyby mě měl každý článek tak rozhodit jako tebe,skončila bych v blázinci za týden!",,A co líbánky?" vzpomněla sis.,,Úžasné,Florent je zlatíčko,zrovna se sprchuje…"řekla tajemně.,,A jak to,že tam nejsi s ním?"zasmála ses.,,V Itálii asi počítají s tím,že do sprchy chodí za mužem,pouze ženy placaté nebo anorektičky!Protože jinak by udělali větší sprchový kout v koupelně!Nepočítají s tím,že zamilovaní dělají všechno ve dvou!" vysvětlovala a ty sis uvědomila,jak moc Ti chyběla!.Ale to už si seděla v křesle svíjela ses smíchem.,,To víš,italové,Ti znají jen Amore Mio a šup s tebou do postele!Ti to neberou přes koupelnu….",,Zato vana je super…" pokračovala. ,,Hmm…tam se vlezete oba?"a už ses zase smála.,,No jejda…"slyšela jsi jak tam s někým mluví.

,,Petro,jsi tam?",,Ano",,Florent teď jede koupit dárek pro svého otce a jde do banky,tak bychom…,,…se mohly sejít!"dořekly jste obě najednou. ,,Tak co třeba v hotelu?Vyzvednu Tě!A musíš mi představit toho svýho milionáře…" ,,Není to můj milionář!Patří jiné,je to bambus který pořád lže!"zlobila ses.,,Hmm…sorry….Tak za půl hoďky …",,V Golden Gate…." doplnila jsi hotel než to položila.Teprve potom jsi volala Thomasovi,aby posunul tu tiskovku a nakonec…. Nakonec jsi volala Marcovi,že s ním musíš mluvit,ale nebral telefon…..
21.Díl
Fabrizzia jsi nechala stát s foťákem v ruce a rychle jsi vyběhla ze studia.Po cestě jsi minula poslíčka.,,Slečno,něco pro vás mám…"zavolal na tebe.S nechutí ses vracela a přijala jsi od něj krabici.,,Děkuji…"usmála ses na poslíčka.Oplatil Ti to mrknutím a chtěl po tobě telefon! ,,Je mi líto,spěchám…",,Tak příště!"zavolal na tebe.S úsměvem jsi nasedla do taxíku a jela do svého hotelu.Cestou si otevřela balíček.Vyndala jsi z něj ještě menší podlouhlou krabičku ze sametu.Po chvíli přemýšlení jsi ji otevřela.Byl tam jemný zlatý náramek z 5 čárek a mezi nimi byly vždycky u sebe tři srdíčka,které měly uprostřed malinké bílé kamínky.Diamanty!
,,Teda…"vydechla jsi a podívala ses na lísteček.,,Za všechno se moc omlouvám,jsem …Musím Tě vidět!Marco",,Marco, Marco,…já se z tebe zblázním…"řekla sis pro sebe a znovu es podívala na ten náramek.,,Golden Gate…"řekl Ti taxikář a usmál se na tebe.Podávala jsi mu peníze a on je s úsměvem odmítl. Podával Ti časopis Vogue,kde jsi byla na hlavní straně ve spodním prádle….a prosil Tě o podpis. Podepsala ses mu a opět jsi odmítla pozvání na večeři.Vešla jsi do hotelu a ihned jsi zamířila do baru.,,Slečno…"zazubil se na tebe číšník.,,Ráda bych ochutnala nějaký váš koktejl…"mrkla jsi na něj.Pomalinku sis začala zvykat na italské flirtování.
,,Udělám jeden speciálně pro Vás!"svlékal tě očima a odešel.Znovu jsi rozžhavila mobil. ,,Marco…",,Ahoj květinko…dostala jsi můj dárek…" ,,Ano,chci Ti ho vrátit!",,Ale proč?Nelíbí se Ti snad?Nevěděl jsem co máš ráda,tak jsem vybral neutrální diamanty!",,Četl jsi dnešní noviny?"otočila jsi list,aby nepoznal tvé rozpaky.,,Noviny nečtu,nemám na ně čas!",,Chápu,když jsou všichni milionáři tak zaneprázdnění sváděním modelek a banketů na svých jachtách,tak nemají čas!A to ani nemluvím o podvádění svých přítelkyň!Třeba té tvojí!Christina,že?"zlobila ses.,,Nemluv už o Christině…",,Marco,já vím vše!" ,,Jak to víš…"zeptal se.,,Jak to vím?Přečti si noviny,pane milionáři!A připrav se na to,že se s tebou spojí můj agent,abys vyžehlil ty problémy, co jsi mi udělal!A ty diamanty,dej raději své přítelkyni,ta Ti to totiž pěkně spočítá!Sbohem Marco!"a zavěsila jsi,protože už přicházela Maite.
,,Ahoj Maiťulko!"objala jsi jí.,,Peťko…"sedly jste si a hned jste si začaly povídat.Po chvíli přišel číšník s obrovským koktejlem!Maite si objednala podobný.Po chvíli jste spolu probraly její svatební cestu.,,Nó,nejlepší snad byla svatební noc…"navázala na předchozí hovor o Provence.
,,Povídej…"usrkla sis koktejlu a sundala jsi z okraje sklenice jahodu.,,…po příchodu z toho plážového baru se Florent posadil na postel a řekl,,Ženo,svlíkni mě!Toužím po tobě…" natáhl se na postel a během svlékání usnul!"stěžovala si.,,Jak to?"smála ses a málem jsi spadla ze židle.
,,Byl úplně namol!To víš… přišel Jimmy a Florent si s ním musel připít. Po chvíli přišel Angelo….a pak ostatní!Za půl hoďky byl jak doga!Snažila jsem se ho dostat ven na pláž.Ale pořád mi v tom kluci bránili!Domů jsme ho nesli čtyři!…A svatební noc jsem strávila na balkóně! Tak strašně z něj táhlo,že se tam nedalo spát!"to už si se kácela smíchem.
,,Za to ty,ses asi dobře bavila,co?"zeptala se Tě.,,Jak to myslíš?"zeptala ses a začala ses klepat strachem,že něco ví o tobě a Angelovi.,,Myslím toho milionáře!"Všechno si jí pověděla!Za 10 minut Ti zvonil znovu telefon.,,Ahoj Giorgio…ano…budu tam!Ok….Pa."položila jsi telefon.
Přetlumočila jsi Maite co Ti volal Giorgio.Měli jste se za hodinu sejít.A to i s Marcem.A tak jsi s Maite pokračovala v rozhovoru.Za půl hodiny Tě už bolelo břicho od smíchu.Po chvíli za vámi přišel Florent.,,Ahoj Peťko,jak se máš?Co milionáři?"vítal tě s úsměvem.,,Milionáři počítají své penízky a flirtují s modelkama!"smála ses.Chvíli jste se ještě smáli ale potom jsi musela odejít na tu tiskovku.Domluvily jste se s Maite na večer,že někam vyrazíte.,,A mě necháte doma?"ptal se naoko zklamaný Florent.,,Jasně,přece Tě nebudu tahat za pěknýma chlapama!To už potom o mě nikdo nezavadí!"smála se Maite a chytla ho okolo krku.,,Já Ti dám,chlapy!"hrozil prstem Florent
,,Teď jsi udělala chybu…"řekla jsi jí.,,…když chceš někam vyrazit,nesmíš říct manželovi,že jdeš za jinýma!"chytala ses za hlavu.,,Tak teď už se mě nezbavíte ani jedna!"smál se Florent a bral Maite za ruku.,,Večer Ti zavolám a domluvíme se!"slíbila a pak už jen tisknouce se k sobě odcházeli ven z hotelu.Jen ses skočila do svého pokoje převléknout a už jsi zase spěchala dolů.
Tam ses setkala první s Marcem.,,Měli bychom se domluvit,co budeme říkat…"řekla jsi místo pozdravu.,,Chci se omluvit,za všechno co jsem způsobil…."podíval se Ti do očí.,,Myslím,že už není třeba!Já už Ti totiž nevěřím ani slovo!"zchladila jsi ho.
.,,Je mi moc líto,že jsem Ti způsobil takové problémy!Moc se omlouvám…".,,Promluvím si s novináři a řeknu jim pravdu!"rozhodl se.,,Jakou pravdu?To že jsi mě sváděl?To že jsme se líbali na té přehlídce,to že jsem byla včera na tvé lodi?Nebo to.že jsi mi neřekl,že jsi milionář!Tak co?!" procházela jsi naštvaně kolem něho.,,Pěťko,prosím Tě,já jsem idiot!Mohli bychom začít úplně znovu?"podával Ti ruku na usmířenou. ,,Myslím si,že mohli,ale budeme jen přátelé!Nic víc! Žádné flirtování a žádné dárky!"stiskla jsi mu jeho podanou ruku.,,Marco…"ozvalo se za vámi a vy jste uviděli Thomase.,,Thomy,je mi líto…",,Teď to uveďte oba na pravou míru!"a s těmito slovy vás vystrčil ze salonku do haly,kde už byli připraveni novináři…..
Po dvou hodinách:,,Je mi líto,že jsem Ti způsobil takové problémy!Moc se omlouvám…"usmál se na tebe Marco.,,Už to neřeš!"mávla jsi nad tím rukou.,,Musíme jít…"řekl Thomas a odváděl tě pryč.Šla jsi do svého pokoje a byla jsi ráda,že to tak skončilo.Nakonec jste všechno novinářům vysvětlili a tím to bylo vysvětleno.Chtěla ses jít osprchovat,když Ti zazvonil mobil.,,Tady Maite! Večer mi to nevyjde!Jsem v letadle,i s Florentem!Volala mi Patty,Angelo měl nehodu!Nevím co se stalo,jen máme rychle přijet!Nezlob se,už vzlétáme.Nesmím už telefonovat.Potom se ti ozvu..." a zavěsila.,,Maite…Maite…"volala jsi do telefonu.Sedla sis a byla jsi překvapená z toho všeho,co Ti Maite řekla.Nevěděla jsi,co máš dělat.Angelo měl nehodu,nevíš co je s ním a trčíš tady v Itálii! ,,Uklidni se,Petro,uklidni se!"dala sis hlavu do dlaní a masírovala sis spánky.,,Všechno bude v pořádku…"chodila jsi nervózně po pokoji a pořád ses dívala na hodinky.Aby ses uklidnila,šla ses osprchovat.Přišel za tebou Thomas,ale vůbec jsi ho nevnímala.Ale alespoň si s ním zabyla ten příšerně dlouhý čas.Pozval tě na večeři…ale ty jsi ani neměla pomyšlení na jídlo.Stále jsi jen myslela na Angela. Bylo půl deváté večer a ty jsi chodila po balkóně.,,Zavolej mi Maite!Zavolej mi!"třepala jsi s telefonem a pak jsi ho bezmocně hodila na postel.A v tom začal zvonit!
,,Haló!",,Tady Maite,"chvěl se jí hlas a ty jsi poznala,že asi plakala.,,Co se stalo?",,Dej mi jí…" slyšela jsi někoho mluvit.,,Petro,tady Patty!Angelo se vyboural ve svém novém autě!Leží na intenzivní péči!Nemůže se probrat.Je to s ním vážné…Dvakrát ho operovali a…zatím se ještě neprobral!"plakala.,,Patty,Patty,můžu vám nějak pomoct?"a po tváři Ti stekla slza.,,Peťko,když ho vytáhli z pod toho auta,volal tvoje jméno!"řekla Ti.,,Moje jméno…"hrklo v tobě.,,Ano.Říkal mi to Denis.Jeli spolu od toho soudu…Denis nebyl připoutaný…tak vypadl z toho auta hned… ale Angela museli vyprošťovat.Auto bylo kolama nahoru…"vzlykla a tobě se ozvala Maite. ,,Pěťko,byli jsme za ním, na chvíli se probral,a volal tvé jméno…Petro,přijeď…"prosila Tě. ,,Samozřejmě!Zavolám Ti jak budu na letišti…zatím…"položily jste telefony.Naházela jsi do tašky pár věcí a utíkala jsi dolů do recepce.,,Zavolejte mi taxík!"řekla jsi recepčnímu a ze svého mobilu jsi ještě volal Giorgiovi a všechno jsi mu pověděla.,,Petro,teď nemůžeš odjet!",,Georgi!Já tam jet musím!A jestli mě kvůli tomu chceš vyhodit,tak to klidně udělej!Já mu musím pomoct…" selhal Ti hlas.,,Okamžitě mi zavolej až doletíš!"řekl přísně a připomněl Ti starostlivého tatínka. ,,Hodně štěstí…"dodal a položil telefon.,,Díky…"a už jsi jela taxíkem směrem na letiště.
V letadle ses snažila trošičku zkulturnit.Po všech tvých problémech s novináři ses snažila alespoň dobře vypadat!Z batohu jsi vyhrabala džínovou bundičku.Přece jenom se ochladilo a ty sis rychle musela zvyknout,že je v Německu o šest hodin víc než v Itálii.
Místo toho,aby si šla spát,jsi teď musela být vzhůru.Dala sis velkou kávu a snažila ses neusnout. Ve tři čtvrtě na šest ( místního času) jste přistávali v Kolíně.Vystoupila jsi z letadla a po všech nutných prohlídkách ses snažila dostat na stanoviště taxíků.Hledala jsi mobil,aby ses dozvěděla,ve které nemocnici Angelo leží.,,Petro…"zavolal na tebe někdo a ty ses otočila za hlasem.uviděla jsi Jimmyho a Paddyho.Oba Tě objímali a vedli do auta.Zdálo se Ti,že jsou naměkko.Ale kdo by ses jim divil…Za půl hodinky jste dorazili do nemocnice.Velice nervózní jsi předstoupila před celou Kelly rodinu.,,Dobrý večer…"podívala ses do přísných očí Kathy.,,Snad dobré ráno…"pousmála se na tebe a objala Tě.,,Děkuji Ti,že jsi přišla…stále volá tvé jméno…"řekla Ti a zvláštně se na tebe podívala.Sakra to ten článek…myslela sis a potom tě postupně zdravili ostatní.Krize zažehnána!,,Petro,…"zavolala na tebe Maite,která vycházela s Patty z pokoje.,,Blouzní v horečce a volá tvoje jméno…"řekla Ti a vzala tě za ruku.,,Chci jít za ním…"řekla jsi a šla jsi do pokoje. Tam ses ještě vyčvachtala v dezinfekci a vzala sis od sestry nemocniční zelený obleček!A potom tě konečně pustili k Angelovi.Ležel na posteli a byl zapojený na všech těch pípajících přístrojích!22.Díl
Byl bledý,měl oteklou a odřenou tvář kolem krku bílý tuhý límec(Philadelphia).Odřené a krvavé rty a fialové oko.Na tváři měl kyslíkovou masku!Na hrudi měl přilepené sondy EKG,které měřily srdce.Podobné barevné měl přicvaknuté na zápěstích. Levou ruku měl v ortéze v pravém úhlu a ty jsi viděla zalepené fialové a oteklé rameno.Měl odřený celý levý bok od hrudi až po pas.Na břichu vlevo měl zalepenou ránu pod hrudníkem.Asi nějaké vnitřní zranění…pomyslela sis.V levé ruce měl zavedenou kanylu,do které dostával krev a infuzi.
Na víc ses nestačila podívat,protože přicházel doktor.,,Dobrý den…"pozdravila jsi ho.,,Řekl jsem jen na pět minut!"zlobil se.,,Já jsem teď přišla…"snažila ses usmát.,,Promiňte…vystřídalo se zde už tolik lidí,že…",,To je v pořádku…Prosím Vás,řekněte mi,co s ním je.",,Informace podáváme pouze příbuzným!"snažil se Tě odbýt.,,Já jsem jeho přítelkyně!"statečně jsi zalhala a doufala jsi že jí jednou budeš.Změřil si Tě dlouhým pohledem a po chvíli začal povídat.,,Museli jsme ho dvakrát operovat.Měl natrženou slezinu a hrozilo že vnitřně vykrvácí.Sotva se trochu stabilizoval museli jsme dát do pořádku to rameno.Měl roztržené kloubní pouzdro a hlavice pažní kosti se zlomila.Museli jsme jí napravit cervikokapitální operací…."podíval se na tvou bledou tvář.
,,Jste v pořádku…"zeptal se Tě.Kývla jsi.,,Co to znamená?",,Má tam šroubky,které to všechno drží pohromadě."položil ti ruku na rameno.V očích Tě začaly pálit slzy.,,A ten zlomený bérec je už také v pořádku…"ten jsi neviděla,protože byl přikrytý dekou.,,Bude v pořádku…."zeptala ses a po tváři Ti stekla slza.,,Neplačte,bude v pořádku!Jeho stav je stabilní.Měli jsme strach,aby neměl poškozenou páteř,ale jako zázrakem se to nestalo.",,To jsem ráda…"i přes slzy ses usmála. ,,Petro…"ozvalo se z postele.,,Angelo…"došla jsi až k němu a chytla jsi ho za ruku. .,,Petro…"
,,Angelo,jsem u tebe…" sedla sis k němu.,,Musí teď odpočívat!Prosím odejděte…",,Ještě chviličku…" málem sis před něj klekla.,,Minutu!"řekl sestře a odešel,,Peťko…" zachvěla se mu víčka a on pomalinku otevíral pravé oko,levé přes otok nemohl otevřít.Podíval se na tebe a ty ses i přes slzy usmála.Stiskla jsi mu ruku .Slabě jí zmáčkl a hned zase zavřel oči.,,Měla by jste odejít." odváděla Tě sestra pryč.
Venku ses složila Patrickovi do náruče.,,Noták…doktor nám řekl,že bude v pořádku…"hladil tě po vlasech.,,Na chvíli se probral…"řekla jsi mu.,,Tak vidíš…"povzbudivě se na tebe usmál.,,Pojď dáme si kávu…musíš se uklidnit."vzala Tě pod paži Maite.,,Promiň…"strašně mě to vzalo.,,Já vím…nás všechny taky"a šly jste si sednout do nemocniční kavárny.,,Dvakrát dvojité presso s mlékem a něco k snídani…Hmm…třeba 2 karamelové kroužky,2 čokoládové,2 povidlové a 2 jahodové…."diktovala Maite a ty sis šla sednout k Florentovi a Patty s Denisem.,,Tak co?"ptal se Tě Dennis.,,Na chviličku se probral,ale hned zase usnul."sedla sis a všechno se s tebou točilo.
,,Je Ti dobře…"strachovala se o tebe Patty.,,Jó,to je z nevyspaní…"a opřela ses.Mezitím si k Vám sedla Maite.Zamíchala sis kafe a nalila sis do něj mléko.,,Jenom jedno mi nejde do hlavy…"ozval se Florent.,,proč volal tebe…"podíval se na tebe a hned vykřikl,když ho Maite kopla do holeně. ,,Asi jí má v paměti!"řekl Dennis.,,Když jsme jeli od toho právníka,už tak byl dost rozrušený,co mu Kira provedla.Říkal,že se odreagujeme rychlou jízdou.Chtěl,ať najdu CD,a mezitím ladil něco na rádiu.Chtěl jsem si v pět poslechnout zprávy a tak chvíli s tou hudbou počkal.A tam říkali,že sis začala něco s nějakým milionářem!Něco o nějaké přehlídce a o vášnivé noci na jeho jachtě!" usmál se.,,To není pravda!"probrala ses.,,Potom se na mě podíval,jako by tomu nemohl uvěřit a nahlas řekl jen Petra…nó a potom si už jen pamatuju jak se zprava na nás řítí kamion a Angelo zmatkuje s volantem.Strhl prudce do leva…ale i tak jsme ucítilo náraz.Auto se otočilo na bok a já jsem vypadnul…"Patty ho něžně pohladila po odřené tváři.,,…Pak už si jenom pamatuju jak všude kolem lítají hasiči a nad mnou stojí doktor a ptá se,co mě bolí.Ptal jsem se po Angelovi a on odešel.Po chvíli mě odnášeli.Měl jsem strach,že došlo k nejhoršímu…viděl jsem zdemolované auto kolama nahoru…"sklopil oči.,,Už o tom nemluv!"poradila mu Maite.,,A od té doby volá tvoje jméno…"mrkala Patty a snažila se neplakat.,,Jeďte domů…musíte si odpočinout….Kdyby něco zavolám…"řekla Maite,ale sama vypadala stejně unaveně.,,Odvezu je…"řekl Florent. ,,Díky… myslím,že teď dlouho nesednu za volant…."pousmál se Dennis a pomalinku vstával.
,,Mějte se!A kdyby cokoliv…"podívala se na vás Patty.,,Odpočiň si!Máš doma 4 děti,které Tě potřebují!"řekla jí Maite.,,Vrátím se co nejdřív!"slíbil Florent a všichni tři odešli.
,,Měla by sis jít taky odpočinout."poradila jsi jí.,,Všichni si potřebujeme odpočinout!"řekla Ti a najednou se Ti zdála odměřená.Podívala ses na ni a zeptala ses.,,Stalo se něco Maite?"Jen si povzdechla a opřela si hlavu o dlaň.,,Stalo se něco mezi tebou a Angelem?!"zeptala se.,,Proč se ptáš?" těkala jsi očima po stole.,,Protože volá tvoje jméno a ty jsi z něho úplně hotová!" ,,Ale, Maite…"snažila ses zapírat.,,Petro,já myslela,že jsme přítelkyně…"podívala se Ti do očí. ,,Ano,něco mezi náma bylo…"kývla jsi hlavou a nejradši by ses propadla!,,Myslela jsem si to…" řekla a ty ses na ni musela podívat.,,Bylo to tak poznat?"lekla ses.,,Peťko,znám Angela! Jsi krásná a sexy!Divila bych se kdyby to na tebe nezkusil!"usmála se a ty ses podivila,že Angela zná tak dokonale.,,Kdy to bylo?"zeptala se a ty sis oddechla,že to bere takhle.,,Ve Francii.Jeden večer jsme moc pili…a potom jsme skončili v posteli...",,A dál…"nenechala se odbýt.,,Dál nic!Žádné závazky,žádný vztah!Tou nocí vše skončilo!"podívala ses jí zpříma do očí.Snažila ses vyžehlit alespoň něco. Nemusí vědět všechno!,,A dál!Po jedné noci by takhle nešílel!"zopakovala svou otázku a probodla tě pohledem. Povzdechla sis. ,,Já neumím lhát…každý to na mě hned pozná! Každou noc jsme byli spolu!" dodala jsi tišeji a bála ses,že Tě teď uškrtí a s vaším přátelstvím bude konec!,,Hmm…Moc velkou radost z toho nemám!Chtěla jsem Ti dohodit raději Patricka,ale ty sis vybrala jinak…"přiznala se. ,,My spolu ale nechodíme…"krotila jsi jí.,,Nechodíte spolu, ale něco mezi Vámi je!"nedala se odbýt.,,Nic už mezi námi není!"stále ses vytáčela a nechtěla jsi jí říct celou pravdu o tom,že jste se s Angelem dohodli na tom,že budete pouze milenci.,,Petro,nelži mi už!Jsi do něj zamilovaná,od doby,co jste se seznámili!Toužila jsi po něm a on toužil po tobě!" Byla jsi už moc unavená na to,abys jí odporovala.,,Ok,Maite,nezlob se!Řeknu Ti všechno!Jsem zamilovaná do Angela!Po naší první noci chtěl všechno skončit…nechtěl si nic začít,sám mi řekl,že je sukničkář a že s holkou vydrží tak týden…měla jsem chuť ho zabít,ale potom jsme se dohodli,že mezi námi bude pouze milenecký vztah!"podívala ses na vyděšenou Maite.,,Doufala jsem,že ho postupně získám a že se do mě zamiluje!A zatím všechno vycházelo…začal se pomaličku chytat…až do teď!"přiznala jsi. ,,Petro,úplně jsi mi tím vyrazila dech!"opřela se.,,Je mi jasné,že teď končí i naše přátelství…Tak já pomalu půjdu…"zvedala ses.,,Co to meleš!" posadila Tě. ,,Vypij si to kafe a něco zakousni!S prázdným žaludkem mi to špatně myslí!"podala Ti koblihu. ,,Maite…",,Nemysli si,že když chodíš s Angelem,tak skončí naše přátelství!",,Ale já s ním nechodím!",,Ale chceš",,Chci…",,Tak budeš!"ukončila to jak indiánský náčelník.,,A běda mu, jestli ne!A až spolu budete chodit,tak mu to pěkně vytmavím!Tohle mé kamarádce dělat nabude!"pohrozila se smíchem pěstí směrem k pokoji.Kousla sis do koblihy a ony dodala.,,Tak ty a Angelo…."rozesmála se.,,Tušila jsem to!" ,,Teď zase lžeš ty!",,Z tvého pokoje se o mé svatební noci ozývaly podivné zvuky…" ,,Proč jsi mi nic neřekla…",,Myslela jsem si,že je to Jimmy… snažil se tě sbalit a dokonce tě i líbal…",,Jó,a kvůli tomu Angelo poprvé žárlil!",,Dostaneme ho!"řekla a kousla si do koblihy.,,Jestli bude chtít…"dodala si.,,Bude!"ukončila to.
A zbytek snídaně už probíhal v klidu.Domluvily jste se,že to bude vaše tajemství.
Po doplnění kofejnu do těla jste se šly znovu podívat na Angela.Stále spal a lékař Vám řekl,že jeho stav je stabilní,a že by jste si měly jet také odpočinout!,,Potřebuje spánek!Ten také léčí…" usmál se na tebe.,,Uvidíme…"odpověděla Maite a zadívala se na Angela.,,Běžte domů…"řekl skoro rozkazem.,,Tady mu ničím nepomůžete…"a odešel.Chtěla jsi ho políbit na rozloučenou ale sestřička Ti to nedovolila.A tak jste odešly z pokoje.Počkaly jste na Florenta a potom jste odjeli do Maitiného bytu.Tam ses osprchovala a po telefonátu s Giorgem jsi usnula v pokoji pro hosty.
Za deset hodin:Probudila ses a venku už bylo šero.Šla jsi do kuchyně a tam seděl na židli Jimmy a telefonoval.Okolo něj pobíhali 4 malí svištíci.,,Ahoj teto…"zdravil tě Gabriel a hned po tobě skákal.,,Ticho!Vzbudíte ostatní!"rozčiloval se Jimmy a podíval se na tebe.Spadla mu čelist!
Stála jsi tam ve fialové saténové košilce na ramínka,těsně pod zadek.,,Ty vole…"ujelo mu a očima hltal tvé dlouhé nohy.,,Vole?Snad mi raději popřeješ dobré ráno…"smála ses.,,Když tak večer!"culil se a přišel až k tobě.,,Jsi krásná…"díval se ti do očí a přejel Ti prsty po paži. ,,Děkuju….co Angelo?" snažila ses otočit list.,,Je v pohodě…"a vyjel dlaní po tvé paži až na ramínka košilky.Pomalinku zajel pod ně a začal Ti hladit ramena.,,Jimmy…"protestovala jsi. ,,Pst…"položil Ti prst na rty a obličejem se přibližoval ke tvému.,,Myslela jsem,že jsme si tohle už vyjasnili…"položila jsi mu prst na rty a otočila ses od něj,abys vzala Gabriela do náruče.