Říjen 2009

Příběh jedné lásky...6. část

27. října 2009 v 17:32 | Alisha_Sheilyne |  Příběh jedné lásky...By Zuzka(P)/KF/
No tak protože už mě tady naháníte přidávám sem další díly....
Dala bych je sem i dřív ale mám celkem dost práce tak sorry...16.Díl
Zamával Ti a ty ses usmála.Ale za chvíli tvůj úsměv začal být poněkud křečovitý.Na balkon totiž přišla Kira jen v rudém spodním prádle a rudém saténovém župánku. Děvka jak vyšitá.
Našpulila rudé rty k polibku a začala Angelovi sundávat tričko.Chytl její ruce a zatáhl jí dovnitř pokoje.,,Sakra!"měla jsi chuť mu ustřelit koule!Namísto toho sis sedla do taxíku a jela jsi s kluky na pláž.Tam sis lehla na lehátko.Jistě,Angelo je Angelo!Je mu jedno s kým.Hlavně že si může….. Nechala jsi přemýšlení a přijala jsi pozvání od kluků na koktejl.Kolem boků sis tedy uvázala pouze šátek a šla jsi.přidala se k vám ještě Tanja a Barby.Sedli jste si a barman vám přinesl objednané koktejly.,,Ahoj…"pozdravil Tě Michell a sedl si vedle tebe.,,Ahoj…"usmála ses.Bavili jste se a za chvíli se objevil John.,,Nedá se tam vydržet!"rozčiloval se,,náš benjamínek se stále hádá s hysterkou a ona rozbíjí vše co jí přijde pod ruku!Jestli jí Angelo nezastaví,tak se za chvíli nebudou mít naši novomanželé kam nastěhovat!",,Je to Demilitionwoman!"prohlásil Paddy a i když to nebylo vhodné všichni se zasmáli.Jestli se hádají,tak to spolu asi nespali.usmála ses a pomalinku jsi začala kout plány co uděláš teď.Patricia se rozhodla,že je asi už po milionté půjde usmířit.Poprosila jsi jí jestli by Ti nemohla vzít klobouk z pokoje.Ale než jsi jí vysvětlila ve které skřínce,zásuvce,krabici ho najde,řekla Ti,ať jedeš s ní.Sedly jste tedy do taxíku a jely jste.
Hned ses vydala do svého pokoje a Patty šla hledat Angela.Sáhla jsi po klobouku,který byl na posteli.(byl pouze záminkou vidět Angela….Modlila ses aby Tě Patty vzala sebou a nešátrala po skříních….byl by trapas kdyby ho našla na posteli!)Nechtěla jsi aby Pat měla podezření,kde jsi tak dlouho,tak jsi šla dolů do haly.Tam seděla Patricia na gauči a bavila se s Kirou.
,,Proč mě pořád podvádí!" zeptala se Patty Kira a tobě jí začalo být malinko líto.Taky by jsi nechtěla aby Tě stále podváděl!,,Ahoj…" prozradila ses aby si nemyslely že je špehuješ.,,Peťko,já tu ještě zůstanu,jestli chceš jeď sama…" ,,Ok."otočila ses a šla jsi jako do zahrady,ale za rohem ses zastavila a poslouchala je.,,Podvádí Tě proto,protože se ho snažíš k sobě připoutat"navázala na předchozí hovor Patricia.,,Ale já chci být jeho žena,chci aby byl se mnou a s dětmi!"vztekala se jak malá holka.,,Nemůžeš ho k sobě připoutat!Je svobodný!"řekla Pat.,,A právě proto ho chci oženit!"trvala si na svém.,,Pochop Kiro,nemůžeš si vynucovat lásku!Buď Tě miluje,nebo ne!Ale výhružky,pláč,nebo herecké výkony Ti nepomůžou!Začni se chovat jako dospělá žena!Jako matka dvou krásných dětí a zapomeň na Angela.On se rozhodl,že už nechce ve vašem vztahu dál pokračovat.",,Ale já ho pořád miluju!Nechci se ho jen tak vzdát!"trvala si na svém.
,,Přemýšlej,nemá to cenu!On Tě nemiluje!",,Chová se k tobě zamilovaně?Líbá Tě?Hladí Tě? Je k tobě něžný a pozorný?",,Tak se choval na začátku!",,Jeho láska vyprchala,to první zamilování už je pryč!Oba jste poznali chyby a vlastnosti toho druhého a buď se s tím dokážete smířit,nebo ne!Ty jsi zjistila,že je sukničkář a on zjistil,že jsi…"a víc jsi neslyšela,protože Tě někdo chytl za ruku a přitlačil na zeď.,,Angelo…"vydechla jsi.,,Kira za chvíli odjede a potom budeme spolu." řekl.,,Zase myslíš jen na sex!"řekla jsi žertovně,aby nepojal podezření,že jsi poslouchala rozhovor holek.,,Myslím na tvé úžasné tělo a na tvých šedesát poloh…Ty jsi jí to teda dala…"usmál se a pohladil Tě po zadečku.,,A ona Ti dala?"ptala ses v duchu,ale nahlas si řekla.,,To víš,snažím se!
Nechci aby měla podezření…",,Večer mi ukážeš těch svých šedesát poloh…moc se těším!"dal Ti pusu,mrkl na tebe a zmizel za rohem.Holky už také skončily svůj hovor a chystaly se k odchodu.,,A stejně se mnou zůstane,jinak mu nedovolím vídat mé děti!",,Jsou to i jeho děti,má na to právo!",,Právo by měl,kdybychom byli manželé a rozvedli by jsme se,to by bylo nařízení soudu,ale on není můj manžel!",,Jsi příšerná!Tohle nikdy nedovolíme!"zlobila se Pat a odešla.
Naštěstí šla na druhou stranu a tak Tě neviděla.Zase by jsi měla průser!(kolikátý už dnes?)Rychle ses tedy otočila a potichu utíkala do zahrady.Obešla jsi dům a dělala jsi jako bys čekala na Patty před domem.Ta Tě uviděla a usmála se.,,Můžeme jet?"zeptala ses a mávala jsi na Spira ať Vás odveze.,,Tak co?Jak to dopadlo?"zeptala ses,když už jste seděly v autě.,,Ani se neptej!Ona je hrozná…"povzdechla si . ,,Ok,snad se to nějak vyřeší…"usmála ses ale v duchu jsi kula další plány.Na pláži jste zůstali až do večera a potom jste se jeli rozloučit s Johnem a Maite na letiště, kteří jeli domů,do Španělska.Sotva odletěli Patricia si povzdechla.,,Škoda,že zítra budeme muset taky odjet.",,Jak to?"podivila ses.,,Mám pozítří schůzku s právníky ohledně autorských práv jedné písničky.A musím se na to ještě připravit."posmutněla a opřela se o Denise.
,,Ale ty moje květinko…"usmál se a pohladil jí.,,A popozítří máme koncert v Hamburku."dodal Paddy.Opět sis uvědomila,že i ty budeš muset odjet.Škola pro tebe skončila a na vysokou jsi neměla ani pomyšlení.A zadarmo Tě nikdo živit nebude.Giorgio Ti sice nabízel práci v Paříži v jeho agentuře,jako modelka,ale jak to skloubit s Angelem,který žije v Německu?Jak zůstat s ním a konečně ho získat,když budeš stále pryč.S takovými myšlenkami jsi došla až na haciendu,kde ses zavřela do svého pokoje a natáhla ses na postel.Za chvíli Tě vyrušilo klepání.,,Dále…"otočila jsi hlavou ke dveřím.,,Ahoj…můžu dál?"zeptal se Jimmy.,,Samozřejmě."usmála ses na něj.
,,Dnes je poslední večer…a tak si ho musíme pořádně užít!"mrkl na tebe a chytl Tě za ruku.
,,Počkej musím se převléknout!"protestovala si a vyhazovala jsi ho z pokoje.,,Můžeš jít i tak…" hltal očima tvé tělo v plavkách.,,Né, děkuji…"smála ses a zavřela jsi za ním dveře.Upravila ses a pro dnešní večer jsi hodila starosti za hlavu. Znovu se tančilo a pilo.Od Patricie ses dozvěděla,že Kira i s dětmi odjela do Polska.Oddychla sis a sedla sis ke klukům.Michell s Jimmym do tebe stále nalévali víno.Neustále jste si na něco připíjeli.Bylo to sice velice kvalitní Chardoneau,ale i tak jsi ho za chvíli začala cítit v hlavě.Jimmy Tě vzal za ruku a šel s tebou tančit.Paddy zrovna začal hrát na kytaru Peces.Zpívala jsi s nimi a kroutila ses do rytmu.Když Jimmy dozpíval svou sloku chytl Tě okolo pasu a přitiskl své rty na tvé.No francouzák jak vyšitý!Chvíli ses nechala unášet jeho smyslnými rty ale potom jsi ho odstrčila.,,Ne!"a šla jsi pryč.Dohonil Tě a chytl za ruku.,,Petro,počkej,myslel jsem,že i ty po mě jedeš."Nezlob se Jimmy ,ale já kluka mám a i když to není to pravé ořechové,nechci si začít nic jiného.",,Aha.Tak promiň,přátelé…"usmál se.
,,Přátelé!"podala jsi mu ruku a vrátili jste se zpět k ostatním.
Cestou jsi potkala Angela. ,,Zatančíme si?"zeptal se.,,Jasně!"usmála ses.Paddy zrovna začal nějakou smutnou španělskou baladu.Patty se k němu přidala.Nestačila jsi vnímat slova,protože jsi cítila pouze Angelovo tělo tisknoucí se k tobě a ztrácela ses v pohledu jeho očí.Pomalinku jste tančili přestali jste vnímat okolí.Oba jste věděli co bude následovat.Nemohla ses dočkat až ze sebe sundáte oblečení a skončíte v posteli.Píseň skončila a oba jste si šli sednout.Každý k někomu jinému a na jiný konec stolu.Každou chvílí ses ovšem přistihla,že se díváš na opačný konec stolu a chvílemi ses setkala s Angelovým pohledem.Jednou na tebe mrkl a ty jsi věděla co bude následovat.Po hodině ses ale omluvila a šla si lehnout.V pokoji ses osprchovala, A pouze v saténovém župánku sis lehla na postel a vzala jsi do ruky Cosmopolitan,kde jsi byla na titulní straně.Věděla jsi,že když začneš unavená číst,vždy usneš.Působí to na tebe jako večerníček…
Probudily Tě polibky na krku,ruce průzkumnice Ti sundávaly župan a někdo šeptal tvé jméno. ,,Jdeš pozdě,Angelo!"řekla jsi rozespale, ale rychle jsi mu pomáhala sundat si oblečení.Nahý vklouzl pod deku k tobě. ,,Promiň,nemohl jsem se zbavit Kathy.Pořád něco chtěla."pohladil Tě po tváři a dal Ti pusu. ,,Chyběla jsi mi…." zašeptal.,,Ale a co tvoje žena…."neodpustila sis rýpnutí.

,,Co by,odjela a už se nevrátí"zavrčel a začal Tě něžně kousat do ucha.,,A spal si s ní…"vyletělo Ti z pusy.Původně ses nechtěla zeptat tak natvrdo,ale když už to bylo venku,nedalo se nic dělat Zastavil se rty na tvém krku a pomalinku zvedl hlavu.Zadíval se Ti do očí.,,Viděla jsi, princezno, že jsme se jenom hádali,myslíš,že jsem se s ní potom mohl milovat…",,Ale na tom balkóně to vypadalo jinak…"musela ses dozvědět pravdu.,,To možná jo,"přiznal,,ale sotva jsme vešli dovnitř,nechal jsem jí stát v pokoji a šel jsem pryč.,,Promiň…"bylo Ti trapně.,,To je dobrý, ale i ty bys mi taky měla něco vysvětlit."podíval se na tebe.,,To líbání s Jimmym!"dodal. Rozesmála ses.,,Myslel si,že po něm jedu tak si to chtěl ověřit!",,A jedeš?"zeptal se úplně nelogicky.
,,Angelo,"dala jsi mu ruce okolo krku ,,myslíš si,že kdybych si to chtěla rozdat s Jimmym,byla bych tu teď s tebou?!"usmála ses na něj.,,Nechci už nic slyšet ani o Jimmym, ani o Kiře…" sklonil se k tobě a pootevřel rty.,,Dej mi svůj jazyk…"zašeptal a ty ses ráda podřídila. Líbali jste se a znovu jste dávali rozkoš jeden druhému. Angelo si dával se vším načas.Prsty,rty i jazykem mapoval tvé tělo. Rukou jsi chytla jeho penis do ruky a začala sis s ním hrát.Vydráždila jsi ho a cítila jsi jak Ti pulzuje v ruce.Chytl tvé ruce a dal Ti je za hlavu.Znovu se jazykem dobýval ke tvému.,,Jsi tak sladká,tak horká,…"jednou rukou jel po břichu do tvého klína…,,a tak připravená… Bože…"zasténal a začal prsty masírovat tvůj klitoris. Vzdychala jsi a zatínala jsi mu nehty do zad.,,Pojď ke mně Angelo…chci Tě…"otevřela jsi oči.Lehl si nad tebe a pomalinku do tebe zasouval svůj velký penis…


17.Díl
Pomalinku se v tobě pohyboval a ty jsi cítila jak se do tebe vlévá nová a nová rozkoš.Jeho ruce jsi cítila všude. Dávali jste se jeden druhému.Bylo to nejkrásnější milování, co jsi kdy zažila. Angelo se právě přisál svými rty na tvou bradavku a otočil Tě tak,že jsi seděla na něm.Pomalinku ses pohybovala a cítila jsi,že se uděláš.Při orgasmu šeptal tvé jméno… Milovali jste se až do rána. Ráno se Ti vůbec nechtělo vstávat.V hlavě jsi měla jednu myšlenku za druhou,co s vámi bude dál, jestli se ještě budete scházet,nebo to ukončíte.,,Nechce se mi vstávat…"ozvalo se z postele. ,,Ale už je ráno "provokovala jsi.,,Pojď ke mně!",,Nejdu,už jsem oblečená…."a schválně sis položila nohu na židli a rukama sis pomaličku odhrnovala šaty od kolene až k pasu.,,Ale já jsem nahý…" polkl.Poskytla jsi mu nádhernou podívanou na tvé nohy.,,Pokračuj…"zavrněl a těšil se na sexy podívanou. .,,tady…"pohladila ses po krku.,,Tady"vzala jsi do rukou své prsa, ,,Tady… "vzdychla jsi a pohladila ses po bocích a zadečku.,,A tady…"ukázala jsi prstem na stehno ,,mě kousl komár!"ukončila jsi svádění a rozesmála ses.Podívala ses na jeho reakci
,,Já nejsem žádný komár!"vstal z postele a nahý šel k tobě.Jeho penis opět porušil zákaz stání.,,Já to vím,ale nějak jsem Tě musela dostat z postele!",,Ty dračice,nenechala jsi mě spinkat!"zlobil se naoko.Chtěl Tě obejmout,ale ty ses nedala.,,Za hodinu odjíždíme na letiště…" oznámila jsi mu.

,,Tak to máme ještě čtyřicet minut k dobru!"a začal Ti pomaličku rozepínat knoflíčky na šatech.
,,Ty možná máš za dvacet minut sbaleno,ale já ne!"vymotala ses z jeho objetí a šla jsi ke skříni. ,,Ty jsi ale zlá…"zabručel a začal se pomalu oblékat.Nechtěla ses ho zeptat co bude dál atak sis začala balit své věci… Právě jsi držela krajkové tanga,když Tě Lino chytl za ruku.,,Jedny Ti dlužím,vzpomínáš…"a mazlivě jel zezadu po tvém krku jazykem až na ucho. ,,Nezapomněla jsem!Byl jsi tak nedočkavý….Tak mi je kup a dáš mi je až
se uvidíme!"zasmála ses.
,,A kdy se uvidíme..."zeptal se a začal Ti okusovat ušní lalůček.Cítila jsi jak znovu roztáváš. Ale musela jsi mu říct pravdu.,,Příští týden fotím v Miláně a potom jsem v Londýně…" přiznala si. ,,Aha…a potom?"zastavil se.,,Potom by to snad šlo."otočila jsi hlavu a dala mu pusu.
,,Fajn.Zavolám Ti a potom bys třeba přijela…"vrátil Ti jí.,,Jasně!A máš můj telefon?"zase ses rozesmála.,,Nemám,a dáš mi ho?" Chytl Tě okolo pasu.Vypadali jste jako zamilovaný pár.
,,Rozmyslím se",,Tak si ho napiš."a vytáhla jsi svůj telefon.Zalovil v kapsách a vyndal nejnovější Nokii.,,Tak mluv…"napsal si ho a hned Tě prozvonil.,,Prosím Tě,ty mě jen prozvoň a já Ti zavolám…",,Chápu,co kdybys byl u hybridy…",,To taky,ale nechci abys to měla drahé!"pohladil Tě.,,Ozvu se Ti."přiblížila jsi své rty k jeho.,,Budeš mi chybět…",,Ty mě taky…"objala jsi ho. ,,Zavolám Ti!"Poslední sladký dlouhý francouzáček a potom odešel do svého pokoje……
Společně jste všichni dojeli až na letiště v Paříži a tam nastalo loučení.Jejich letadlo jelo přes Vídeň do Hamburku a tvoje přímo do Prahy.Rozloučila ses s holkama a potom přišli na řadu kluci.S každým ses objala a dala mu pusu.Angelo Ti stiskl ruku a přitáhl Tě k sobě a místo pusy na tvář mírně pootočil hlavu,tak že se vaše rty naposledy dotkly.Nikdo si toho nevšiml až na jednoho paparazziho,který zdálky vše fotil.,,(Kráska a prasátko!To budou fotečky…)"
,,Zavolám Ti…"zašeptal Ti do ucha Lino,když Tě naposledy objal. Usmála ses na něj a objala jsi Paddyho.,,Jsem stále volný…"smál se na tebe a svítily mu jeho perličky.,,Snad příště…"dala jsi mu pusu na tvář.,,Beru Tě za slovo…"zavolal.,,Měj se hezky Michelli…"podávala jsi mu ruku.
,,Ty taky"smutně se usmál.,,Příště Ti přivezu nějakou hezkou kamarádku…"usmála ses. Naposledy jsi všem zamávala a zmizela v letadle.Chtělo se Ti brečet už tam,ale vydržela jsi. Druhý den ses sešla s Georgiem a společně jste prodrbali Maite a svatbu.Odpoledne sis zařídila pár věcí,nafotila několik fotek a rozešla ses s Davidem!!!Tím pro tebe skončil vztah s Davidem a Kladno a otevřel se Ti nový svět.A pokud k tomu budeš mít ještě Angela,jako třešničku na dortu, budeš šťastná.Zapípal Ti mobil a přišla Ti zpráva od Angela.,,Ahoj krasko,jsme na koncerte, chybis nam tu a hlavne me,nejed do Milana a prijed za mnou!Zamknu Te do pokoje a budu se s tebou jenom libat a milovat,az budes vzdychat slasti a uz neodjedes!!!Prijed…. pusu Angelo" usmála ses a hned jsi mu odepsala.,,Taky mi chybi tve telo,tve rty,tve ruce hladici me horke telo,tvuj penis…chci ho hladit a libat.Chci Te udelat!",,Ty dracice,jak mam ted pokracovat v koncertu?Jsem uplne nadrzeny!",,Snaz se,nebo mu dam pokutu za zakaz stani…",,Jestli neprestanes,kaslu na koncert a jedu hned za tebou!"
Chvíli jste si ještě psali a potom se omluvil,že musí pokračovat v koncertu.S úsměvem na rtech jsi usnula.A druhý den jsi už opět nastupovala do letadla.Šla jsi hned do první třídy a sedla sis vedle Giorgia.Ten momentálně telefonoval a rozhazoval při tom zuřivě rukama na celé letadlo.Když položil telefon,přísně se na tebe podíval.,,Proč jsi to udělala?Já se snažím dostat Tě na všechny přehlídky a ty si kazíš svou image takovou hloupostí!",,Taky Ti přeji hezké ráno,mám se dobře,díky za optání a vyspala jsem se do růžova!Což se o tobě říci nedá!Jsi kyselý jak citron!Co se stalo,Peter (jeho přítel)Ti dal kopačky?!"řekla jsi ironicky.,,Proč sis začala s Angelem?!!!" vyjel na tebe!Hrklo v tobě ale nedala jsi na sobě nic znát.,,Já?Já si s Angelem nic nezačala!"lhala jsi statečně.,,Tak proč jste se líbali?!"zlobil se.,,Líbali?"dělala jsi hloupou ale kolečka v hlavě Ti šrotovala sem a tam.,,Tady!"a ukázal Ti titulní stranu Blesku.,,Vášnivé líbání na letišti! Krásná modelka a upadající zpěvák z Kelly Family!"Vedle toho byly 4 fotky vás dvou jak si dáváte pusu a jak se objímáte.Další fotka byla,jak smutná nastupuješ po schodech do letadla.A co teprve ten článek… Strávili jste prý spolu týden v Paříži a potom jste se vášnivě loučili na letišti.Psali jak jsi krásná a jeho nazvali prasátkem.Že se k tobě vůbec nehodí.A potom psali že má s jinou ženou dvě děti a vůbec se o ně nestará.Popisovali Kiru jako chudinku,která přichází o přítele a otce svých dětí….atd.Sotva jsi tu hrůzu dočetla, složila do křesla!,,Který…."ulevila sis.,,To je v Paříži,se všemi jsem se loučila a někdo nás asi fotil!"vysvětlovala jsi.,,Jsi teď slavná!Jsi krásná a stále sledovaná.Musíš si zvyknout!",,Georgi,to ale není pravda!"došly Ti slova.,,Chápu,teď už se ale nedá nic dělat.Musíme se teď postarat o tvou lepší image.",,Jak to myslíš?"ptala ses.,,Musí se teď vydařit všechno co děláš a musíš se ukazovat ve společnosti někoho významného.To zařídí Thomas."(tvůj osobní manager).dořekl a konečně se na tebe usmál.Zbytek letu už proběhl v klidu.Potom jste se ubytovali v hotelu a hned jste jeli do studia fotit.Stála jsi v bikinkách na pódiu a nemohla ses soustředit.Stále si musela myslet na ten článek v novinách!Bylo tam strašné horko a nikomu se ne nechtělo nic dělat.Fotograf na tebe stále něco křičel.Jak se máš otáčet a usmívat!Naštval Tě!To neměl dělat!Zvedla jsi ruce nad hlavu na znamení rezignace a beze slova si seskočila jsi z mola.Připadalo Ti nesmyslné fotit plavky ve studiu,když kousek od Vás je moře.Odkopla jsi boty a bosky jsi došla k balkonu a otevřela ho.Vítr rozfoukal bílé závěsy a ty ses nadechla čerstvého vzduchu.A najednou Ti položil George ruku na rameno.,,Tady to půjde!" řekl.,,Za tebou bude moře a bude to vypadat dobře!",,Georgi,proč se nefotí na pláži?!"nedalo Ti to.,,Fabrizzio,nesnáší slunce,tak se to kvůli němu dělá ve studiu!"řekl a odešel a tobě nezbylo nic jiného než ho poslechnout.V 7 večer jste svou práci ukončili.Fabrizzio nadával jak špaček,že jste neudělali tolik práce kolik on chtěl.Měla jsi chuť mu ustřelit koule,ale místo toho ses Thomasem nechala pozvat na večeři.Nevěděla jsi kam půjdete a podivila ses proto tak nóbl hotelu.
Měl 5 hvězdiček.Přemýšlela jsi,zdali jsi na to vhodně oblečená.Ale tvé motýlkové šaty od Blanky Matragi opět splnily svůj účel.Sedli jste si venku,na terase.Objednali jste si a začali jste si povídat.Dívala ses na rušné město pod vámi.Věděla jsi,že teprve teď večer to tady ožívá.Po večeři jste potkali Giorgia s několika přáteli.Chtěli ať se přidáte k nim,ale ty už jsi nebyla zvědavá na další společnost.Chtěla ses omluvit a jít,ale Thomas Tě postrčil ke stolu,atak ses musela posadit.
Všichni pánové v oblecích se Ti podávali ruku a představili se Ti.(většinou to byli právníci,nebo bohatí obchodníci,co u Giorgia nakupovali věci pro své manželky a milenky…aby od nich měli na chvíli pokoj…),,Ahoj jsem Marco…"představil se Ti nádherný,opálený kluk . ,,Jsem Petra…" podala jsi mu ruku a usmála ses.Stiskl jí a taky Ti ukázal své dokonalé zoubky.Sedli jste si a objednala sis pití.Marco nepozorovaně sledoval každý tvůj pohyb a pozorně poslouchal každé slovo co jsi řekla.Po hodině jsi prosila potichu Thomase,ať Tě omluví ostatním,že už půjdeš.

,,Omluvte mě…" vstala jsi a vydala ses směrem k toaletám.,,Brzy se vrať…"smál se na tebe Fabio a svlékal Tě očima.Neodpověděla jsi,jen ses usmála.Před toaletami jsi zatočila do leva a ocitla ses na recepci. ,,Mohl by jste mi prosím objednat taxi…"usmála ses na recepčního.
,,Samozřejmě…"prohlížel si Tě.,,Nepůjdeme na skleničku?"zeptal se Tě.,,Lituji,jsem unavená…" snažila ses ho zbavit.,,Tak zítra?"nevzdával se.,,Dej mi svoje číslo…zavolám Ti." ,,Dáma řekla,že je unavená!"ozvalo se za tebou.,,Antonio,Antonio,mysli už konečně na svou práci a neflirtuj se slečnami!!!"řekl Marco a odváděl Tě ven z hotelu.,,Děkuji…",,Nemáš zač…"zadíval se Ti do očí.
,,Doprovodím Tě,aby Tě už nikdo neobtěžoval…"chytl Tě za ruku.


18.Díl
,,Ale to nemusíš."řekla jsi.Jednoho ses zbavila a druhý se na tebe přilepil!,,Dobrý večer pane... Slečno…."uklonil se vrátný.A podivila ses proč na něj Marco vrhl vražedný pohled.Teď jsi tomu nevěnovala pozornost a soustředila ses na příjezd taxíku.,,Mohu Tě ještě na něco pozvat?"podíval se na tebe.,,Nezlob se…mám toho za celý den dost…"ztrácela ses v jeho čokoládových očích. ,,Dobře.Odpočiň si.Vyspi se sladce."dal Ti pusu na tvář a zavřel za tebou dveře taxíku.Večer Ti volal Angelo.,,Ahoj…nezlobíš se na mě,za ten článek?",,Ahoj Angelo,nezlobím se.A co tvoje rodina?A …hybr….Kira?",,Je tady!A je to hrůza!Všechno se tím zkomplikovalo!Ale já už na to kašlu!Nějak už to vyřeším!",,Budeme si muset dávat pozor!Chybíš mi.."odpověděla jsi mu,ale cítila ses divně. Angelo je s tou pitkou!A on není ten typ,aby zůstal dlouho věrný jedné ženě. ,,Ty mi taky kočičko… Chci Tě…"zašeptal sexy hlasem do telefonu.,,Zase myslíš jen na sex!"zlobila ses naoko ,,Myslím na tebe!",,Nelži!",,Nelžu…,opravdu mi chybíš"zvážněl.Usmála ses a uvědomila sis,že bys teď chtěla být s ním.,,Vyřeším to tady a přijedu za tebou!"rozhodl. ,,Dobře,beru Tě za slovo…"Chvíli se odmlčel a teď jsi čekala,že přijde věta,,Miluji Tě…",ale on namísto toho vážně řekl.,,Hmm,opatruj se!",,Ty taky…"odpověděla jsi a on položil telefon.Celou noc jsi měla o čem přemýšlet!Taky jsi podle toho ráno vypadala.Druhý den jsi znovu stála 10 hodin ve studiu a znovu ses hádala s Fabrizziem ,,Modelka má být přirozená!Bárbíno!"řval na tebe.,,Já budu přirozená až budu stát na pláži,kde budou živé palmy,né takové umělé smetáky!Kde bude pláž a moře!Né takový bazének s pěti lidmi,kteří dělají vlnobití!"zlobila ses!,,Jak mám vypadat nadšeně z takové kaluže!Georgi,já to vzdávám."vylezla jsi z bazénku a šla do šatny.Cestou si vrazila do Marca.,,Snad nejdu nevhod?" zazubil se a podával Ti kytici růží.,,Ahoj Marco…"připadala sis trapně.,,já…" nevěděla jsi co říct. ,,Mohu Tě na něco pozvat?"zeptal se.,,Víš,já…",,Já vím,jsi unavená a máš toho dost.Ale já Ti zvednu náladu."chytl Tě za ruku a táhl Tě ven.,,Počkej…kam to půjdeme…" ,,Uvidíš…",,Nemůžu jít přece v plavkách!" ,,Hmmm,ale sluší Ti."sjížděl Tě očima. ,,Ok.Převléknu se…"rezignovala jsi a zmizela v šatně.Neměla jsi chuť s ním nikam jít,ale musela ses teď ukazovat vedle jiných kluků,aby se zapomnělo na ten článek s Angelem.Na jednu stranu Tě vzrušovala představa tebe a Marca v posteli. Jeho sexy opálené tělo otírající se o tvé.Jeho….,,Jsi hotová…" vykoukl ze dveří Marco. ,,Ano…" vyšla jsi v krátké sukni z kapsami a topu.,,Sluší Ti to!"pochválil Tě.,,Víc než plavky?" ,,Těm se nic nevyrovná!"chytl Tě pod paži a vyšli jste ven.V pizzerii:,,Díky,ta co jsi vybral je opravdu moc dobrá!"chválila jsi ho,že dobře vybral.Jen se usmál a chytl Tě za ruku. ,,Ta byla speciálně pro tebe!" odpověděl a hladil jí.Díval se Ti do očí a ty jsi pomalu tála jak sníh. ,,Marco,já…",,Pst…"položil Ti prst na rty a pohladil Tě po nich.Potom po tváři a jel k uchu.Tam odsunul z ramene jeden pramen tvých vlasů a chytl Tě za šíji.Přiblížil svou hlavu a políbil Tě!Chtěla jsi ho odstrčit,ale nešlo to.Jeho rty byly tak sladké…,jemné a jeho jazyk v tobě probouzel touhu! Připadala sis jako s Angelem.Při vzpomínce na něj ses vzpamatovala! ,,Né,Marco…já…" ,,Pst,jsi krásná a sladká,no tak…dej mi své rty!"Neodolala si.Z krásného líbání Vás vyrušil telefon.Byl jeho. Mluvil italsky,tak jsi mu nerozuměla.Napila ses vína a omluvila ses. Kývl na tebe a ukázal prstem dvě minuty.Usmála ses a šla na záchod.Znovu si chtěla zmizet ale nepodařilo se Ti to.Marco sledoval každý tvůj pohyb a zdálo se Ti,že i číšníci Tě pozorují.,,Asi už jsem paranoidní…"pomyslela sis a vyšla jsi ven si zakouřit.Sáhla jsi do kabelky a někdo Tě chytl za rameno.,,Petro…"otočila jsi hlavu a podívala ses do očí Marcovi…,,…Snad nechceš odejít…" řekl. ,,Né,jen jsem šla na vzduch…" ,,Promiň…"zastyděl se. ,,Kouříš?" ,,Hm…"zapálil si. ,,Můžu Tě ještě někam pozvat?"usmál se. ,,Nevím…ráno mám zase focení,musím vypadat odpočatě….",,To zvládneme!"chytl Tě za ruku a odváděl Tě pryč.,,Počkej musíme zaplatit…" vzpomněla sis.,,Už je to zařízené…mám tady otevřený účet.",,Hmm,to máš teda super.Jen bych nechtěla vidět tu sumu na konci měsíce,co platíš.Ty musíš vydělávat jen na to!" smála ses. Neodpověděl,jen se potutelně usmál.Zamířili jste do baru Venezzia.Hrála tam hudba- Tizziano Ferro, a spousta lidí co tančilo a bavilo se.Marca skoro každý zdravil.Než jste došli k baru,šla Ti hlava kolem ze všech těch lidí a jmen,co Ti Marco představoval.Zapovídal se s nějakým klukem a ty jsi došla až k baru.Hned vedle tebe byli tři borci a začali Tě balit.Bavilo Tě to a tak jsi je provokovala.Po chvíli přišel Marco a položil Ti ruku na rameno!
Borci ztichli a dívali se jeden na druhého.Mleli na sebe něco italsky a potom se začali všichni smát. ,,To jsou mí nejlepší přátelé…"představil Ti je a hned potom Ti objednal pití.Po chvíli Tě vzal na tančit.Všichni vás sledovali.Marco byl super tanečník.A ty jsi nezůstala pozadu.Po chvíli začali hrát pomalejší písničky a on se k tobě tisknul a hladil Tě.Všichni se na vás dívali a šeptali si.Připadala sis divně,ale když se jeho rty přitiskly na tvé a jeho jazyk vklouzl k tvému,přestala jsi na to myslet.Tančili jste a líbali jste se.Písnička skončila a i vy jste přestali s líbáním.Šli jste zpět k baru a ty ses omluvila na záchod.Za chvíli jsi přišla a všimla sis jak Marco Flirtuje s barmankou. Ta na něj mrkala a prsa jí málem vypadla z výstřihu!Marco jí svlékal pohledem a vůbec si nevšiml,že jsi zpátky.Otočila ses k jeho kamarádům. ,,Mají si co povídat,kdysi spolu chodili."uculoval se Fabio.Ale tobě to nepomohlo.Připadala sis ještě víc zbytečná! ,,Hmmm…" Zadívala ses na tu trubku a všimla sis,že ho hladí po tváři,po rtech a chce ho políbit.Nečekala jsi na nic a šla jsi pryč z baru.Venku ses rozhlídla a hledala jsi nějaký taxík.Zeptala ses tedy na cestu nějaké holky a ta Ti jí řekla.Vydala ses tedy po osvětlené cestě do hotelu. Cestou jsi nadávala jak špaček a měla jsi chuť zabíjet!,,Naletěla jsem mu jak malá holka na bonbony."nadávala sis.
Došla jsi do hotelu a nadávala sis,že jsi vůbec někam šla.Hned sis šla lehnout a snažila ses na všechno zapomenout.Ráno Tě budil telefon.,,Haló,"zabručela jsi rozespale.,,Tady Giorgio, čekám na tebe dole a ty nikde!"vyčítal Ti naoko.,,Promiň už jdu."a položila jsi telefon.Úplně jsi zapomněla,že jste se tak včera domluvili.Zkulturnila ses a rychle jsi spěchala na recepci.
Nejeli jste ovšem do ateliéru,ale zastavili jste před nádhernou vilou,přímo u moře.,,Jdeme někam na návštěvu?"ptala ses z legrace.,,Né,tady budeme fotit.",,Hmm,pěkný…"a vystoupili jste a šli přímo do domu.,,Počkej,ty jsi to myslel vážně?"myslela sis,že žertuje.,,Vždy mluvím vážně! Paolo!"podával ruku staršímu muži,který vám šel naproti.,,Rád Tě vidím!"řekl ten talián a oba se obrátili na tebe.,,To je Petra.Moje modelka."představil Tě.,,Velmi krásná…"usmál se a podal Ti ruku.,,Jsem Paolo Arospéde.",,Petra"a už Tě odváděl hlouběji do zahrady.Tam stál nádherný bazén a vedle něj byly palmy a ratanové křesílka.Stále jsi nechápala,co se tady bude dít , ale když jsi spatřila Fabrizzia s foťákem,všchno Ti došlo.,,Vy to opravdu myslíte vážně?",,Ano.Já sponzoruji tu kolekci plavek a přeji si,aby to bylo u mého bazénu."řekl Paolo.,,Běž se převléknout."řekl Giorgio a tobě nezbylo nic jiného než poslechnout.Vyšla jsi ven v plavkách a Fabrizzio Ti řekl ať skočíš do bazénu.Zase jsi protestovala kvůli pracnému make-upu.ale on na to nebral ohledy.A tak jsi skočila perfektní šipku.Vystrčila jsi hlavu z vody a podívala ses na břeh.
Plavala jsi a dívala ses na fotografa.A ten začal fotit.Chvíli v bazénu,chvíli pod slunečníkem, atd.Po třech hodinách jsi toho už měla už dost.Fabrizzio si odešel do auta pro další film a ty jsi sáhla po opalovacím krému.Sotva ses začala mazat,objevil se před tebou Marco.
,,Ahoj…"pozdravil Tě a usmál se. ,,Nazdar!"a dál jsi pokračovala v mazání.,,Proč jsi včera odešla!"zeptal se.,,Nechtěla jsem Tě rušit!Vypadal jsi velmi zaneprázdněný!"podívala ses na něj.
,,Snad nežárlíš!"vzal Ti z rukou krém. ,,Na tebe?" zasmála ses. ,,Nic spolu nemáme!Dělej si co chceš!"řekla jsi ledově.,,Počkej,je to jen známá…dlouho jsem se s ní neviděl.",,Ale Marco, alespoň nelži!Fabio mi řekl,že jste spolu chodili!",,Zabiju ho!"řekl s úsměvem.,,Počkej Petro, přece takhle neodejdeš!"zatarasil Ti cestu. ,,Pusť mě!Co ode mě vlastně chceš?"vypadlo z tebe.
,,Chci tebe!",,Tohle povídej té kočičce ze včerejška!A mě z toho prosím vynech!Přijela jsem do Itálie fotit plavky a né se vyspat s prvním chlapem co mě pozve do baru!",,Marco,jak se máš?" promluvil na vás příchozí Fabrizzio.,,Mám se super!",,Přišel ses podívat na holky?Nebo snad na mě?",,Přišel jsem Vás pozvat na projížďku na jachtě…",,Dobrý nápad,je příšerné horko.A čerstvý vzduch nám udělá dobře!"Podívala ses nechápavě na Fabrizzia.On,který nesnáší slunce,vodu, písek…. ,,Pojď,krásko!"využil Marco tvé zamyšlenosti a vzal Tě okolo pasu.,,Nezlob se na mě. Prosím…Dej mi ještě jednu šanci…,slibuju,že se polepším! Prosím…" smutně se na tebe podíval.
,,Máš poslední šanci!" ,,Díky…"sklonil se a dal Ti pusu. ,,Počkej…"protestovala jsi.,,Pst…"a znovu se dobýval jazykem k tvému.Nemělo cenu se na něj zlobit!Byl to jen ital!A Ti jsou pověstní svým flirtováním!Ale tobě to teď bylo jedno.Ve tvém srdci byl jen Angelo a ten je teď s Kirou a kdo ví,jak je to mezi nimi!Včera Ti ani nezavolal!Jsi v Itálii a budeš si užívat.Angelo se to nedozví a ty se pobavíš!Ale Marco Tě nedostane jen tak!Dostaneš ho tak,jako jsi dostala Angela.A nebo on dostane tebe???….

Možná se známe 13. díl

20. října 2009 v 20:45 | Alisha_Sheilyne |  Možná se známe...(P)/KF/
Po velmi dlouhé odmlce...já vím....ale přeci jen sem se dokopala k dalšímu dílku...bude to změna protože originál mám napsaný...problémem je, že netuším kde...takže dokud ho nenajdu budu se držet paměti... :)


--------------
A taky že jo.....
Všichni na tebe zírali, obzvlášť příslušníci mužského pohlaví.... xD
Jednoduše řečeno, kluci měli poslintaný trika... ;D
Ty jsi nevěděla co dělat, a tak ses jen mile usmívala, když jste se protlačovali davem lidí, abyste se dostali včas do zákulisí a Kellys se mohli připravit...

Angelo zneužil příhodné chvíle a propletl si své prsty s tvými. Jemně tě lehtal malíčkem po hřbetě ruky a ty ses zasmála.


-Slyšel jsem smích a otočil jsem se. To jsem ovšem neměl dělat, protože jsem málem přestal dýchyt. Katie se džela mého mladšího bratra za ruku!
Bože! A já naivka jsem si myslel, že Angelo se usmířil s Kirou a proto je tak vysmátý....
Ani omylem....


-,,Tady je lidí co...?" připomněla se mi Jessie.
,,Jo, to teda je...." řekla jsi, aniž by sis uvědomila, že to bylo nahlas.
,,Co je...?" kouknul na tebe nechápavě Angelo.
,,Eeee...nic, jen že je tu hodně lidí..." začervenala ses.
,,Jasně..." řekl příliš nedůvěřivě a já poznala, že začíná něco tušit.... ,,Můžu si s tebou pak promluvit Kate?" zeptal se zase.
,,No...jo jasně...třeba hned," řekla jsem, ačkoliv nerada.
Když Angelo viděl, že už jsme na místě, popadl mě za ruku a vklouzl se mnou do malé místnůstky...asi do nějakého kumbálu...

,,Co je co se děje...?" pokoušela jsem se dělat hloupou.
Čekala jsem, že se mě Angee začne vyptávat na mé občasné rozhovory ,,s nikým" , ale on mi řekl: ,,Dáš mi pusu vílo..?" dříve než jsem si to rozmyslela políbil mě a v té chvíli mi spadl obrovský balvan ze srdce...
Neprokouknul mě...ne teď...
Chvíli jsme se tam jen tak líbali a objímali, pak mi ale moje i Angeeho šikovnost opět ,,pomohla" a oba jsme se tak nějak svalili do koše plného čistých ručníků..(???) (Asi pro zpěváky XD)
Najednou mi bliklo, kolik je ?! Bleskově jsem se z Angeeho zvedla a uhladila si šaty.
,,Musíme jít, nebo to bude podezřelý,..." tvářila jsem se vážně , ale pak jsme se oba rozesmáli a vstal i on. Za ruce už jsme se nedrželi a Angelo šel první, pro jistotu...

Moje footky z Angelita... =)

9. října 2009 v 16:02 | Alisha_Sheilyne
AHOJ tak kdo nezná můj face tak tady je odkaz na slibované fotky z Angeeho koncertu z 3. října... =)