Prosinec 2008

Pheobe Halliwel - Alyssa Milano

30. prosince 2008 v 21:22 | Alisha_Sheilyne |  Seriál ChArMeD
Tákže nejdříve životopis Pheobe.....


Jméno:Pheobe Halliwel
Datum narození: 02. 11. 1975
Stav: Vdaná za Coopa
Rodina: otec Victor Bennett, matka Patricie Halliwell, babička Penny Halliwell, sestry Prue, Piper a Paige
Děti: Tři dcery
Povolání: Redektorka v Bay Mirror
Znamení: Štír
Schopnosti: Předtuchy, Levitace, Empatie
Série: 1. - 8.

Alyssa Jayne Milano

(Biografie
Phoebe je nejmladší dcerou Patty Halliwell a Victora Bennetta a do příchodu Paige byla považována za nejmladší ze sester vůbec. Jako jediná se narodila v domě, a možná proto měla vždy tak trochu sklony ke zlu. Po smrti babičky se Phoebe vrátila z New Yorku do rodného domu, aby zde žila se svými sestrami. Prue narozdíl od Piper nebyla z jejího příjezdu nadšená, protože to mezi nimi vždy vřelo a Phoebina tehdejší povaha tomu taky moc nepřispěla. Jejich vzájemné vztahy se vylepšily tím, že ze sester se staly čarodějky, mimochodem právě díky Phoebe, která přečetla kouzlo na obnovení moci tří z knihy stínů.

První schopnost, kterou Phoebe získala byly předtuchy, dokázala předpovídat budoucnost, nebo vidět minulost. Tato schopnost nejednou zachránila sestrám život, ale do přímého boje se moc nehodila. Phoebe se tedy začala učit bojové umění, což se jí dařilo velmi dobře a k tomu se jí velmi hodila její další schopnost - levitace. Poslední moc, kterou získala byla empatie, dokáže cítit pocity jiných lidí.

Ačkoli to byla vždy nezodpovědná rebelka, tak se postupem času změnila a vrátila se na univerzitu, kterou úspěšně dokončila. Našla si dobrou práci v novinách Bay Mirror, kde vedla velmi úspěšnou rubriku s názvem "ask Phoebe". Z Phoebe se tak stala mladá, krásná, inteligentní a vyrovnaná žena. Podíl na její změně také nesla smrt Prue, která ji v tomto ohledu velice ovlivnila.

Phoebin milostný život byl velmi pestrý a prožila spoustu nevýznamných románků. Jednoho dne však poznala Cola Turnera - Belthazora, démona. Ten jí změnil život. Jejich vztah byl opravdu bouřlivý... Cole se stal zdrojem zla a oženil se s Phoebe, která s ním otěhotněla. Dítě však bylo potomkem zdroje zla a Phoebe ovlivňovalo, takže se rázem stala královnou podsvětí. Navzdory tomu všemu je Phoebe dobrý člověk, a tak Cola spolu se sestrami zničila. Krátce nato, vinnou Věštkyně (pravá ruka zdroje), přišla i o své dítě. Cole si ale našel skulinku a vrátil se do světa živých, avšak jediné o co mu šlo byla Phoebe. Ta ho však už nemilovala a tak ho nakonec definitivně zničila!

Další důležitý vztah v jejím životě měla s Jasonem Deanem - majitelem novin, kde Phoebe pracuje. Jejich vztah nabral rychlého konce, když se Jason dozvěděl, že Phoebe je čarodějka. Krátce potom měla Phoebe předtuchu o její budoucnosti a o dítěti, které se jí narodí. Aby našla otce pro své dítě neváhla použít svou moc a díky její pestré minulosti královny podsvětí jí rada zvaná tribunál odebrala schopnosti. Phoebe zjistila, že bez empatie už nedokáže pracovat na plný uvázek a tak odešla na dlouhou dovolenou. V době její nepřítomnosti za ní zaskakoval sympatický mladík Leslie, do kterého se Phoebe ihned zakoukala. Ovšem ukázalo se, že je to jen další nevýznamný románek. Čas šel dál a tribunál se rozhodl Phoebe vrátit její schopnosti a Phoebe se tak mohla vrátit do práce. Nedlouho potom prožívá další románek, tentokrát s bývalým démonem Drakem.

Poté, co sestry nafingovaly svou smrt, Phoebe příjmá na krátký čas novou identu, začala před veřejností vystupovat jako Julie Bennet a hned se seznamuje s Dexem, který má ateliér ve stejné budově kde Phoebe pracuje. Věci se pohnou a díky kouzlu, které seslala Billie, se Phoebe s Dexem vezmou. V tu chvíli bylo jasné, že Phoebe musí říct pravdu... Dex sice přijal to, že je čarodějka, ale nezávisle na tom se s Phoebe rozešel.

Phoebe se tedy rozhodla, že se bude na plno věnovat práci v novinách. Starší jí chtěli nějak pomoci a tak poslali amora - Coopa, aby Phoebe pomohl najít pravou lásku, ovšem Coop se do ní sám zamiloval. Phoebe jeho city opětovala a po závěrečné bitvě měli krásnou svatbu v magické škole. I v práci se jí dařilo a její rubrika v Bay Mirror dostala nový směr, nyní se jmenuje "Phoebe's finding love" Na konec se jí tedy splnil sen o rodině a s Coopem vychovává tři krásné dcery.)
A teď je čas představit vám Alyssu...


Jméno: Alyssa Jayne Milano
Den narození: 19.12. 1972
Místo narození: Brooklyn, NY, USA
Znamení: Střelec
Výška: 158cm
Váha: kolem 52 kg
Přezdívky: Lyss, Lyssa, Conan, Lissi-girl
Nynější bydliště: čtvrť Bevrly Hills, Los Angeles, stát Kalifornie, USA
Povolání: herečka, producentka, zpěvačka, fotomodelka
Děti: nemá, ale přála by si je
Míry: 91C-60-88
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Zdraví: zbožňuje saláty a ovoce, velmi dbá na zdravou výživu, chodí každý den běhat
Hraje na: piano, flétna
Strach a fóbie: klaustrofóbie
Zvířata: 8 koní, 13 papoušků a 4 psy(Ripley, Stella,Stanley a Hugo)
Vegetarián: ano
Kouření: ano
Tetování a piercingy: 8 tetování, 2 piercingy
Auta: Chevrolet, Volvo
Oficiální web: Alyssa.com
Sourozenci: bratr Cory

Laboratorní myška

22. prosince 2008 v 20:28 | Alisha_Sheilyne |  About aNiMaLs!!!
Místo původu: Čína
Doba vzniku l.m. : Středověk....
Hmotnost: Dvacet až devadesát gramů....¨
Délka života: cca dva roky
Počet vrhů za rok: osm až dvanáct

,,Denní rozvrh" : 21%dne pohyb, 45%dne spánek a odpočinek, příjem krmiva a pití 12% a zbytek dne tedy 16% tráví myšky péčí o svůj bělostný kožíšek.... x)

Zajímavosti:
- jsou to velmi dobří skokani a šplhavci....
- pův. byly myši chovány jako ,,domácí mazlíčci" nebo ,,okrasa domu"
- jsou to skupinová žvížátka
- jsou to všežravci

Hugh Laurie

20. prosince 2008 v 22:17 | Alisha_Sheilyne |  cELeBriTy
Narodil se 11. června 1959 v Oxfordu ve Velké Británii. Navštěvoval školy Eton a Cambridge. Jeho otec byl držitel zlaté olympijské medaile. Mladý Hugh sdědil po otci sportovní nadání a přidal se k veslařskému týmu. Hugh Laurie je šťastně ženatý a spolu se svou manželkou a třemi dětmi žije v Londýně. Kromě hraní se věnuje také psaní, je autorem bestselleru The Gun Seller (vyšel v roce 1996, bohužel zatím tato kniha nebyla přeložena do češtiny).

Typickým znakem je pro něj černý, břitký humor, který uplatnil ve velkém v seriálu Dr. House. Nejedná se však o jeho první roli. Přvážně televizní a divadelní herec se objevil i v několika filmech. Jejich kvalita bohužel nebyla taková, jakou by si zasloužil. Za všechny jmenujme Myšák Stuart Little (1-3), Muž se železnou maskou, Let Fénixe, 101 Dalamtinů... Za seriál Dr. House byl nominován na cenu Emmy, dvakrát získal za tentýž seriál Zlatý glóbus. Oni vlastně skoro všechny jeho ceny, které získal, jsou za seriál House. Nemůžeme se ničemu divit. V USA se v současné době jedná o třetí nejsledovanější pořad (hned za SuperStar). Zatím natočené tři série tak nejspíš nebudou konečné.

Zajímavosti:

- Velký fanoušek Clinta Eastwooda, Steva McQueena
- V roce 1977 byl čtvrtý na juniorském mistrovství světa ve veslování
- Je členem nejstaršího veslařského klubu na světě.
- Jeho syn Bill se ucházel o roli ve filmu Harry Potter, ale bylo mu řečeno, že je moc mladý.
- Je dokonalý hráč na piáno
- Jeho celé jméno zní James Hugh Calum Laurie.
- Původně byl obsazen do role Perryho Whitea ve filmu Superman se vrací, ale pro závazky v seriálu Dr. House nemohl roli přijmout.
- Ačkoliv pracuje v Americe, jeho rodina žije v Londýně.
zDrOjÍq:http://vincysworld.blog.cz

Hugh Laurie

Rozhovor s BG:


BG: Kdyby byl tvůj táta, který byl mimochodem opravdu doktorem, ještě naživu. co by řekl na tvou roli doktora House?
Hugh: "ha ha, co by řekl? vydědil by mě!"
BG: Ale Dr. House je přece dokonalej doktor!
Hugh: " Jo to jo, ale je to starej, věčně otrávenej bručoun.A můj táta by pro tak hrozný chování určitě neměl absolutně žádný porozumění."
BG:neměl jsi vlastně původně převzít ordinaci po tatkovi?
Hugh: "možná jo,Ale já jsem vyrůstal jako jedináček..."
BG: cože?máš přece dvě sestry a jednoho bratra!
Hugh: "tojo, ale jsou ohodně starší než já.měl jsem správněříct: vyrůstal jsem skoro jako jedináček.byl jsem totiž jako dítě skoro pořád sám a to co mi chybělo v mezilidských kontaktech, jsem si vynahrazoval fantazií.vymýšlel jsem si příběhy.a hrál jsem své vymyšlené role před vymyšlenou kamerou. to asi nebyla zrovna ta nejleoší škola pro povolání lékaře."
BG: doktor house hraje na klavír, jezdí na motorce a nenávidí lidi. jsi mu v něčem podobný?
Hugh: "za to, že doktot house hraje na klavír a jezdí na motorce, můžu ale já!Protože přesně to dělám v soukromí.Autoři seriálu to prostě na férovku přebrali do příběhu o housovi.Kdybych byl žokej, možná byl doktor House přijížděl ke klinice na koni :-) . "
BG : taky stejně jako tento doktůrek nenávidíš lidi?
Hugh: " ne že bych je uplně nenáviděl, ale jsem hodně vybíravý.když má člověk jen málo volného času, nechce se zahazovat s lidmi, kteří ho nudí..."
BG : máš tři děti ve věku 15-19 let.Rozumíte si nebo spolu máte obšas problémy?
Hugh: " Popravdě jsem čekal, že to bude horší.Mému synovi charliemu je 19 a druhému billovi je 17.naštěstí nemají žádné extrémní pubertální výstřelky.jak to ale bude vypadat s mojí dcerou rebeccou, to zatím nevím.ted je jí 15 let a zatím je klid.ale jak tak slýchám kolem, prý jsou holky v pubertě mnohem komplikovanější než kluci.doufám, ostatně jako vždycky, v sílu mojí manželky :-)"
BG : jaká je podle tebe nejlepší metoda, jak mohou rodiče vycházet s dětmi?
hugh : "rodiče musí dětem ukázat.že je respektují.postoj k životu má člověk sice jiný ve třinácti než v osmnácti, ale myslet jinak přece neznamená automaticky myslet špatně! dělám se svými dětmi hudbu a bud zahraju správnou notu, nebo se spletu, a autorita je v čudu! jedinou autoritou je pak u nás hudba.to , že sjem o pár let starší než oni, moji špatně zahranou notu rozhodně nevylepší!"
BG : ještě nám prozrad, jestli se doktor House v některém z dalších dílů zamiluje!
Hugh: " pevně doufám že ne.Protože štastný doktor House, který každý večer spočine v náručí své milované ženy-to by byl asi hodně rychlý konec tohohle seriálu! Budme upřimní, chtěli byste se každý den vídat s milým a láskyplným doktorem Housem?"

Me to you - Vánoce!!

14. prosince 2008 v 17:56 | Alisha_Sheilyne |  Různé obrázky
.....

Vánoce jsou tady!!!

14. prosince 2008 v 17:49 | Alisha_Sheilyne |  About the wOrLd!!!
Tákže lidičky, svátky vánoční se bíží a všude vládne chaos a panika....Lidé nesmyslně pobíhají po městě a stresují se, že nestihnou nakoupit všechny dárky....XD tohle na Vánocích miluju, ptž já osobně tyhle situace neznám....většinou moc dárků nekupuju a jen se se smíchem koukám na to akvárko plný polekanejch rybiček(tím myslím ty lidi ve městech)... A proto jsem vám sem na uklidnění dala pár uklidňujících obrázků....


Vztah se starším partnerem.....

14. prosince 2008 v 17:32 | Alisha_Sheilyne |  About the BoYs!!!
.

Příběh IV.

12. prosince 2008 v 17:03 | Alisha_Sheilyne |  Samantha...(P)
Uběhlo několik týdnů po jejich ,,Poprvé" a Sammy byla nepřekonatelně šťastná.....
Každé ráno se těšila do školy, až se zase bude moct přitulit ke Gregovi a dát mu sladkou láskyplnou pusinku na čelo...
,,Crrrrr, crrrrr...." ,,Ježíííííš!!Pitomej budík!! Já ho snad rozkopu!..." Dneska vstala v malinko horší náladě, protoža se jí zdál ošklivý sen...Sammy vstala, došourala se do koupelny, dala si sprchu a pak zamířila ke skříni...,,Tááák...co si dneska vezmem..?" Vybrala si černý džínový kraťásky a k nim černý tílko se zdobeným nápisem, k tomu linky a lesk a nějaké naušnice a náramky, závěr byly nový botky-černý skejtky DC...Po dlouhé přípravě sešla dolů na snídani a rychle do sebe všecko naházela, protože malinko nestíhlala.Když doběhla za roh domu, podívala se na mobil a se sděšeným výrazem vykřikla: ,,Kurwa to už je tolik??" ,,No slečno, takle mladá a tak sprostá?" Byl to Greg a se smíchem se díval na Sammy jak červená...,,Ahojki lásko, jak se dneská máš?" Pronesl Greg na zlepšení nálady. ,,Mno můžeš hádat...Ne, ujde to a co ty..?"
,,Jo, taky dobrý, teď když už tě vidím..." Políbil ji a něžně se jí zadíval do očí. Vzal Sammy za ruku a šli směrem ke škole. Sammy se taky hnedka zlepšila nálada. Za několik minut už byli před školou. Na školním dvoře panoval nezvyklý chaos a oba dva se nestačili divit. Stála tam sanitka a několik policejních aut. ,,Co se to tu děje,"ptal se Greg svých kámošů. ,,Mno, myslím že....jo, ňáka holka si podřezala žíly přímo před školou a napsala krví na zeď ňákej vzkaz." Odpovídal mu Thomas. ,,A kdo to byl," ptala se Sammy. ,,Nevím jistě, ale myslím že Sára o vás ze třídy." Odpovídal opět hoch. ,,Co?? Sára?? Ale...ale proč to....a..." Sammy měla Sáru moc ráda a byly to nejlepší kamarádky ze třídy. začali se jí podlamovat kolena a nezadržitelně padala na zem. když dopadla, uhodila se do hlavy tak silně, že okamžitě upadla do bezvědomí. sammy před sebou viděla jen tmu a pak tu zeď s nápisem ,,Sbohem Samantho a promiň..."
Samantha se probudila v nemocnici...cítila strašnou bolest a po ohmatání hlavy zjstila, že má několik stehů a obvázanou hlavu... ,,Auuu....lásko? Si tu?" Hned po tom, co to dořekla, se jí dostalo rychlé odpovědi. Greg seděl na židli hned vedle postele a chytil sammy za ruku.
,,Zlato, jak ti je...?" ptal se ustaraně Greg.
,,Bezva a teďka mi řekni kde jsem a co tu dělám....."
Za 4 dny Sammanthu pustili z nemocnice, ale už to nebyla ta dívka jako dřív. Chodila sice dál do školy, ale Sařina smrt jí do života zasáhla víc než si kdokoli dokáže představit....Po domech i ve škole byla jako tělo bez duše a zdálo se, že už nebude mít radost ze života. S Gregem se rozešla, pořád se hádali, a pak ho Samm přistihla při.....uhmmm....no stě rozešli se....Další rána do jejího už tak křehkého a poničeného srdce...
Když přišla dom, stoupla si před zrcadlo a povzdechla si: ,,Proč já tu vůbec jsem, potká mě ještě někdy štěstí?!" před zrcadlem stála vyhublá postava mladé dívky, která se pomalu ztrácí ze světa.....

Pokráčko zas příště....


Keltské symboly....

7. prosince 2008 v 19:19 | Alisha_Sheilyne |  About the wOrLd!!!

Keltský uzel

Základem druidismu byly tři světy. Střední tedy pozemský svět, Dolní neboli Jiný svět, ve kterém žijí duše našich zemřelých předků a ve třetím - Horním světě žijí Mistři. Masivní amulet. V ceně je zahrnuta pevná voskovaná šňůrka.

Gordický uzel

Král Gordius uvázal vůz slunečního boha v chrámě uzlem, který nikdo nedokázal rozvázat. Teprve mladý Alexandr Veliký se s uzlem nepáral a prostě jej mečem přesekl. Amulet je zdoben modrou pryskyřicí a navázán na šňůrce.
Naše školní hlášky IV.

7. prosince 2008 v 18:46 | Alisha_Sheilyne |  About the ScHoOL!!!
..... Matikář:
,,Má k tomu někdo nějakej dotaz?"
... všichni chvíli mlčej a do ticha se ozve:
,,Já mám doma bordel!"

... o matice jsme řešili úlohy. Jednu o krávách a druhou o vajíčkách. Kačka opět nedávala pozor a proto dělala druhou úlohu:
,,.... potom to vydělit počtem vajíček."
,, KRÁVY SNÁŠEJ VAJÍČKA?!?"

... jelikož náš třídní je totálně vypatlanej a nezáleží mu na naší třídě, řešíme problémy s fyzikářem"
,, Teď každý řekněte něco hezkého o svém spolužákovi!"
Kluci: ,,Vážím si tě, protože jsi malej a můžu si z tebe dělat srandu."

.... o chemii Sváťa pronesl něco strašně chytrýho a naše fajn učitelka:
,,ODKAĎ TO MÁŠ TY ŠPRTE xD?!"

Lyžák:
... Letím z kopce na běžkách a stála jsem na nich poprvý v životě:
,, Jak se na těch běžkách jezdí? Né, to je mi naprd, jak se brzdí?!?"

... Zuzka začala mlátit špiškou běžky do oka dítěte na obrázku:
,, Nesnáším fakany, nesnáším fakany, ....."

ZdrojQ: KamillkA

EMO houbičky II.

5. prosince 2008 v 18:10 | Alisha_Sheilyne |  About EmO!!!
Kdybych měl nohy, nakopal bych tě do pr*ele
Stát......ďábel....?!
Vaše rybička je mrtvá, dejte jí náplast a přiďte za tři týdny....
Když slíbím,že tě nezabiju, smím tě obejmout?.....
Přeju si, abys mě miloval....
Umm, buď šťastný, jo?! To jsem zabil pro tebe.....
Nebe je bez tebe peklem....
Stejně ty šneky nemám rád...!
Pohlídej mě, až budu spát.....
Medvídci neumí objímat, ale občas jsou jediné co mam....
Obejmu tě, když mé ruce nebudou spoutané....
Když odejdeš, umřu....
Cítím se roztažený....
Umm, ahoj.....
Další budou za pár dní.....bo tag ňák...

Miláčci pavoučci.....

4. prosince 2008 v 17:44 | Alisha_Sheilyne |  About aNiMaLs!!!
Dneska jsem si vybrala pavouky.....

Nejjedovatější pavouk: Černá Vdova, Atrex Robustus,

Největší pavouk: Theraphosa blondi

Nejbarevnější pavouk: Brachypelma boehmei

A teď pár pictů:
Obrázek “http://www.biolib.cz/IMG/GAL/13082.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Thiodine Femala 800x600
Já osobně pavouky miluju a máme jednoho i doma je to zlatko a říkáme mu Lojza :)Tomáš Klus

2. prosince 2008 v 18:38 | Alisha_Sheilyne |  AbOuT Music!!!♥
Je mu teprve jednadvacet, ale životních zkušeností už má na rozdávání. Ještě donedávna se věnoval vrcholovému sportu, dnes studuje herectví na pražské DAMU a především hraje na kytaru a skvěle zpívá. Tomáš Klus. To jméno si určitě zapamatujte, v příštích měsících ho budete jistě slýchat velmi často. Právě teď se do rádií dostává jeho první singl s názvem "DO NEBE", po kterém bude následovat vydání debutového alba. Muzikant, který si umí sám napsat chytlavou melodii, poutavý text a ...

Bleskovkaaaaaaa!!!

2. prosince 2008 v 16:36 | Alisha_Sheilyne |  Bleskovky,Diplomy,Umístění....
Ahoj,mám pro všechny další bleskajdu:

1. jaký je největší vodní savec?

2. tvé nejoblíbenější ovoce?

3. jakýkoli PC program...

4. slavný český herec??

5. písnička od ABBY....?

6. co cceš na diplomek...?

7. Papaaaaaaa

Naše školní hlášky III.

2. prosince 2008 v 16:21 | Alisha_Sheilyne |  About the ScHoOL!!!
.... Matikář na začátku hodiny:
,,Nashledanou. Eeeeee....... totiž dobrý den!"
Třída: ,, XD XD XD"

... Tentýž učitel nám dával takový... ehm no... dotazník jako např. Co je nejlepší dárek pro ženu, vánoční nápoj, co najdeme u kluka pod postelí...:
,,A co najdeme u ženy pod postelí?"
,,Milence xD"
,,Tak dál! Co je nejlepší dárek pro muže?"
,,Předplatné playboye + karton piva..."

.....na děják teď máme takovou blbou praktikantku, která nám tam vyprávěla cosi o Velké Moravě a vězení atd.:
,,A jak se z toho vězení dostal?"
,,No jednoduše ne! Podmáznul strážnýho!"
,,No ne asi. Kriminálka Velká Morava!!!"

... Moje kámoška Kačka v průběhu doby, co jsme na gymplu:
,,Mě někdo obložil kalkulačku!!!"
,,Mě někdo ukradl liháááč!!!!"
,,Někdo mi čórnul cíga a krabičku tay nechal!!!!!"
,,Někdo mi vzal pravítko!!!!!!"
,,Kdo mi čmajzl propisky?!?!?!?"
,,Ty kreténi mi lohli dvacku!!!!!!!!"
xD xD xD

.....Jarešovi (matikáři) na hodině zvoní mobil. Dotelefomuje a říká:
,,Omlouvám se, musím do nemocnice pro manželku."
Na 20min odjede. Po chvíli mu zvoní mobil znovu"
,,Omluvám se, ale -" ,,Musíte dojet pro manžela..." Třída:,, xD xD"

.... Když se jde na oběd, děcka hávaj na talířek kuchařkám lístečky, na kterých je číslo oběda. Jedna holka - o třídu víš než my - se zeptala třídního prasete, debila a vypatlance:
,,Jaký je číslo obědu?"
Ten debil se koukne na hodinky a prohlásí:
,,Tři čtvrtě na dvě."

Tato část hlášek i předchozí dvě jsou od mojí BeSt kAmí,takže jsem to ani neupravovala-já sem Kačka a ona je ta Kamila.....díkes Kamill

Naše školní hlášky II.

2. prosince 2008 v 16:19 | Alisha_Sheilyne |  About the ScHoOL!!!
I said, Sh! Sh! Baby´s sleeping!
I said, Sh! Sh! Baby´s sleeping!

What did you say?
What did you say?

I said, Hush! Hush! Baby´s sleeping!
I said, Hush! Hush! Baby´s sleeping!
What did you say?
What did you say?

I said, Please be quiet! Baby´s sleeping!
I said, Please be quiet! Baby´s sleeping!

What did you say?
What did you say?

I said, Shut up! Shut up! Baby´s sleeping!
I said, Shut up! Shut up! Baby´s sleeping!

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Not anymore.

,,Když mám toho společnýho násobka tak to pak plusím a co potom?"
,,No... Ale máš to blbě"
,,Já vím!!!!!!!"
...... na matice nám opět Jareš vysvětluje něco nepochopitelnýho...
,,....Potom to vydělíte jeho odmocninou."
Všichni chvíli nechápavě mlčej a blbě koukaj na tabuli....
,,Eeeeee.... Co je to odmocnina?" ozve se.
,,A není to jedno?"

........Zase na matice:
,,Nebuďte naštvaná! Vy taky většinou nic nechápete a jsem naštvanej?......Většinou ne....."

......učitelka na dějáku vypráví o Franské říši. Já si maluju, zkazím to a povídám:
,,Noooo......ono to zanikne."
,,Ano, zanikne, ale nejdřív udělají pár významných věcí......."

.......Náš třídní v kabinetě hraje smutně na kytaru:
,,Hmmmmm......Asi je mu smutno....."
,,Jo no. Asi mu chcíp křeček xD"
...........O pár dní později:
,,Hele! Škvor se na mě usmál!"
,,Hmmmm, asi mu zas ten křeček obživl."
ZdrJíQ: ,,silenakamca"

Naše školní hlášky I.

2. prosince 2008 v 16:17 | Alisha_Sheilyne |  About the ScHoOL!!!
... o zemáku prof. Báča na Báru:
,,Jsi Lenka?"
,,Ne."
,,Dobře ti tak!"

... tentýž profesor na Áňu:
,,Ty jsi Bára?"
,,Ne."
,,To je jedno - tak povídej Báro..."

... prof. na matiku přisál přísavku na velkým kružítku na tabuli - začal s ním lomcovat:
,,TO-KRUŽÍTKO-NEJDE-VYNDAT!!! Hm... asi máme po matice."

"Pane profesore, můžu ho zmlátit?"
,,Jo, jo, ale až o přestávce."

... Ájinářka na Zuzku:
,,Zuzko, are you a boy?"
,,Eeee... to bylo francouzky?"
... náš debilní třídní na občance:
,,Discobolos je socha v Řecku."
Kačka se probrala ze svého obvyklého tranzu:
,, Já vím co je Discobolos! To je ta socha v Řecku!!!"

... fyzikář na tabuli nakreslil 2 křivá kola. On tomu říkal ,,pneumatika" a Kačka říká:
,,Pane profesore, nemáte to trochu křivý?"
,,HALŮŮŮŮŮŮŮŮS"


CHANGE!!

1. prosince 2008 v 17:45 | Alisha_Sheilyne |  Novinky a vše kolem nich
Ahoji lidičky,dneska jsem změnila design blogu na modro-šedou.....snad se vám to bude líbit a chci abyste mi psali jak se vám to teď líbí