Příběh III.

30. června 2008 v 10:26 | Kakísek |  Samantha...(P)
Den ode dne to šlo čím dál tím víc z kopce a Sammy už nevěděla co má dělat, aby se Greg přestal takhle chovat... Celá odpoledne a večery trávila tím, že když přišla ze školy, zavřela se v pokoji a jenom tak seděla a civěla na telefon, jestli náhodou nezazvoní. Byla už zoufalá, ale zárověň v ní stoupala hladina VZTEKU. ,,Já se na to vykašlu!" křičela a vztekle kopala do všech věcí, keré jí přišly pod ruce-spíš pod nohy no-. ,,Večeře zlato...!"
,,Jo, už jdu." Loudavě sešla schody a sedla si na židli, jako by jí podsekly nohy. ,,Dobrou chuť." ,,Jo, dobrou...." Dojedla a jako obvykle zamířila smutně do pokoje, ale mamka jí chytila za ruku a povídá: ,,Co je ti Sammy?" ,,Nic," řekla vztekle, ,,pusť mě!" Zbytek dne měla hlavu jako střep a neměla chuť na nic...Na pohyb, na jídlo, na mámu a ostatní....na nic. Večer si šla lehnout kolem jedenácté a pak konečně usnula.... V říši snů má každý jen to, co sám chce, a ne vždycky to bývá to dobré... Ráno se vzbudila a v momentě už si nepamatovala ani Ň z toho, co se jí zdálo. Sebrala se a opět příšla ranní hygiena atd.
Ve škole byla jako obvykle nuda a hodiny byly neskutečně dlouhé. Pokaždé když se setkaly jejich pohledy oba rychle ucukli. O přestávce se Sammy osadila a koukala do ,,blba,,. Nehnula ani brvou, nevnímala, takže si nevšimla Grega, který se blížil k lavici...Choval se pořád stejně, jako by nic si povídal s ostatníma a když došel k Sammy, začal jí něco vykládat....Sammy ho neslyšela.
,,HEY!Sammy!" ,,Jo,co je?" ,,Myslel jsem, že snad ani nejsi tady nebo co..." ,,Hmm, bezva no, uhni, jdu na záchod." Sammy vešla na dívčí záchodky a Greg běžel za ní. ,,Co tu děláš?! Ty sem přeci nesmíš, tak vypadni!" ,,Chtěl jsem mluvit o tý puse před školou a to mý chováni, promiň, jsem idiot...." Chytil Sammy za ruku a přitisknul si ji k sobě, nebránila se....Začali se vášnivě líbat a Sammy zběsile tlouklo srdce, líbilo se jí to vzrušení mezi oběma a polibky zpětně vracela...,,Já tě vážně miluju, Gregu..."
Zbytek dne uběhl jako nic a Sammy šla domů, byla šťastná a zároveň překvapená. Asi po hodině se u Sammy rozdrnčel zvonek. Leknutím dívka nadskočila a hned se rozeběhla ke dveřím. Otevřela tak prudce, že spadla Gregovi, který stál ve dveřích, přímo do náruče. ,,Ahojky," řekla a vlepila mu veeelkou pusu. Opět se začli líbat už na chodbě a pokračovali k Sammy do pokoje. Greg začal svlíkat Sammy tričko a pak nežně řekl:,,Chci tě Sammy, jsi nádherná..." Sammy se opět ani trošku nebránila a svlékla triko i Gregovi. Něžně se spolu mazlili ale pak se Samantha zarazila- ,,To bude moje poprvé..." ,,To nevadí, budu jemnej, ju...?" A pak ji hladil po celém těle a pomalu se přibližoval níž a níž.... Na tohle milování nezapomenu, pomyslela si Sammy....byl skvělej, já ho miluju....
POKR. PŘ. VŠ. Sheily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama