Příběh II.

12. června 2008 v 20:15 | Kakísek |  Samantha...(P)
,,No," prolomila Sammy ticho, které vládlo mezi nimi. ,,Já...budu už muset jít...asi, nejspíš, nejspíš už se po mě mamka shání..."
,,Fajn, takže zítra ve škole," odvětíl Greg.
,,Jo, zejtra, jo..."Vykoktala ze sebe Sammy. Greg se zvedl a dal Sammy kamarádskou pusu na tvář na rozloučenou. V Sammy by se krve nedořezal. Pak se prudce zvedla a vystřelila dopředu jako blesk. Ještě se otočila a zamávala na Grega.
Když přišla domů na stole už byly připravené talíře a po kuchyni a jídelně se linula krásná vůne orientálního koření...Sammy nasávala voňavý vzduch a bylo jí krásně...Z jejího odpočívání jí vytrhla mainka. ,,Samantho! Jdi se převléct a umýt si ruce, babička je tu každou chvíli." Proboha! Babička! Dnes je tu u nás na večeři, úplně jsem to vypustila z hlavy! Říkala si v duchu Sammy. Sebrala se a odběhla do svého pokoje, aby se převlékla. Vzala si na sebe smaragdovou tuniku a pod ní 3/4 černé džíny. Vzala si ještě černé tenisky, jak je zvykem a okolo krku si pověsila motýlka v též barvě. ,,Ještě tomu něco chybí...Aaaa tady to je!" Vyhrabala ze šuplíku nádhernou smaragdově zelenou čelenku po tetičce z Walesu. ,,Ding dong, ding dong." A jé, už je tady. A byla to pravda, babička opravdu stála za dveřmi, a hned se na svoji vnučku vrhla. ,,Ahojík drahoušku!" ,,No, ahoj babi....jak ses měla?" Položili si ještě pár klasicky mířených otázek a společně s maminkou se navečeřely. Pak už se babička nebavila se Sammy vůbec, a tak šla nahoru do svého pokoje a pustila si cd-přehrávač....Nanana,jeeeeee,oh yeah...
Další den se už nemohla dočkat až se zase uvidí s Gregem. ,,Ahooooj, Sammíííí!" křičel už z dálky Greg. Samantha jenom vyjukaně koukala a prohodila jenom simbolické ,,Čau..." a čekala co se bude dít... Uběhlo pár hodin a byla další přestávka. Greg se připlížil a zezadu na Sammy bafnul. ,,Jaj, to jsem se lekla! Tohle mi nedělej Gregii!" ,,Pardoooon,koťátko...Škrábeš taky?" ,,Já tě praštim...!" A drcla do Grega, ten jí to samozřejmě oplatil a drkali do sebe tak dlouho, až Spadli oba ze židlí a začali se smát jako malé děti. ,,Já se z tebe zbláznim čéče.." A smáli se dál. Pak zazvonilo a další hodinu Greg na Sammy pořád mrkal a koukal a smál se.(smál se nádherně) Hodina jim uběhla jako pár minut a pak se Greg zeptal, jestli by nechtěla jít do kina, že prý davají novej film. ,,Půjdeš? Prosím, prosím, prosím...." ,,Tak jo, že si to ty.."
Co bych si mohla vzít na sebe....Aaa, už vím...Vytáhla ze skříně pruhované tričko a černou minisukni, k tomu přidala ještě pár doplňků a líčení a bylo to... ,,Fíha, tobě to ale sluší," řekl Greg a plácnul Sammy po zadku. ,,Ty jeden...áááááá" Sammy upadla na zem a zůstala ležet bez hnutí. ,,Jsi v phodě Sammy?" Vyjekl Greg s vytřeštěnýma očima a vrhnul se na zem za Sammy. Otevřela oči a viděla ten krásnej obličej s kávově hnědýma očima a krásnýma rtama. Neodolala a políbila ho. Nevěděla jak dlouho polibet trval, ale byl sladkej a nádhernej. ,,Je mi zima Gregi." ,,Tag jdem dovnitř, přídem akorát." Do konce filmu bylo všechno jako předtím, protože se oba styděli.
Další dny šlo vše jako dřív, jako by se nic nestalo a to Samanthu štvalo.....
DALŠÍ DÍLY OČEKÁVEJTE KAŽDÝM DNEM, PAPA VAŠE SHEILY...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lusinka Lusinka | Web | 12. června 2008 v 20:18 | Reagovat

ahoj! chtěla bych tě moc a moc poprosit o tvůj hlásek tady na té adrese: rct123.blog.cz/0806/soutez-o-nej-blog-2-3-kolo

jsem tam jako Lusinka byla bych ti za to moc vděčná a předem ti děkuju :)

sry za reklamu a promiň, že tě otravuju až budeš potřebovat nějaký hlásek tak určitě napiš :)

2 aaja aaja | Web | 12. června 2008 v 20:19 | Reagovat

mrk na nejdelší blog! již měří přes 8500km!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama