Příběh

10. června 2008 v 21:31 | Kakísek |  Samantha...(P)
Takže, Ahoj, jmenuju se Sammy (Samantha), bydlím v Londýně a za pár týdnů mi bude 15....
Můj příběh začal maminčinou ne zrovna milou zprávou... :,,Sammy, je mi to líto, ale budeme se muset asi stěhovat, dostala jsem pracovní nabídku, která se nedá odmítnout a..."
,,DOST! Mami! Mě je to jedno! Já se nikam nestěhuju!..."
,,Ale miláčku, pochop to...." Vysvětlovala mi mamka s chladným klidem.
,,Nebudu nic chápat, jsem tu jen proto, abych pořád něco chápala mami!" Začala jsem propadat panice... ztratím všechny přatele a nikoho tam nebudu znát... zalilo mě horko... byl to divný pocit.. ,,SAMMY!" vytrhla mě máma z mého usilovného přemýšlení.Nedokázala jsem se po zbytek týdne soustředit a to se projevilo i na známkách, dostala jsem tři trojky a pětku z chemie.No jo, já Sammy Danielsová se budu stěhovat! Hrůzná představa, myslím si pořád dokola... ,,Ahoj mami, už víme, kam se budeme stěhovat?" Pronesla jsem do temného ticha. ,,Ahoj zlato, jak si se měla?" No jak jinak než děsně, pomyslela jsem si v duchu. ,,No, tak se posaď, povím ti to. Takže, ještě než se začneš vztekat, tak mě poslouchej- budeme se tam mít báječně, to ti slibuju." Po mámině dloooouhém blablabla z ní vylezlo, že náš nový domov je v Americe- ve Virginii. Takže po několika týdnech jsme se odstěhovali a já byla zoufalá, s mojí kamarádkou Jennys Jsem si mohla jenom mailovat, nebo telefonovat. Nová škola, u toho se na chvilku zastavíme... první den:
,,Dobrý den třído, posaďte se, chci vám představit vaši novou spolužačku Samanthu Danielsovou." Nesnáším, když mi někdo říká Samantha! Nenávidím i moje jméno, ale mamce se líbí, takže, co nadělám.. ,,Přistěhovala se k nám až z Londýna, takže se k ní chovejte co nejlépe, pokud možno. A ty Gregu, ty provedeš samanthu po škole, dávám ti to jako úkol."
No, tak první hodina je za mnou. Zezadu ke mně přišel greg, tmavovlasý, celkem pěkný kluk se skotským přízvukem. ,,Ahoj, já sem Greg." Představil se a já mu odvětila: ,,Ahoj, já sem Sammy, teší mě..." Provedl mě školou a pak jsme mohli jít domů. Doprovodil mě až k nám a pak jsme se rozloučili. Byl to hezkej den strávenej s hezkým klukem, co lepšího si přát.
Když Sammy usínala, pořád přemýšlela o tom, jak jí dnes bylo s Gregem krásně a jak se báječně bavila. Začínalo se jí ve Virginii celkem líbit...
,,Crrrrrrrrrrr crrrrrrrrrrrr." už zase ten děsnej zvuk budíku....
Sammy vstala a doloudala se do koupelny, pak si umyla obličej, učesala si vlasy a šla zpátky do pokoje, aby se oblékla a připravila si věci do školy. ,,Škola!" Vykřikla najednou a spadla na postel. ,,Já se na to vykašlu, musím zas do tý děsný psychárny..." Křičela dál, ale pak si uvědomila, že tam je i Greg a její obavy byly rázem pryč. ,,No tak já už jdu mami!"
,,Ahoj zlato, měj se hezky." Odvětila maminka, zatím co Sammy už byla dávno venku a chystala se na autobus.Po dvaceti minutách už vcházela do školy a hned první osoba kterou viděla byla největší slepice ze třídy...Ally Scofieldová...napudrovaná blondýnka s růžovým oblečením a botkama na vysokým klínu... ,,Ahoj Ally,"pozdravila Sammy jenom ze slušnosti. ,,Nazdárek Sammííííí!" Začala ječet na celou chodbu. Okolo šel Greg a všiml si, že Sammy není zrovna nadšená Allyinou přízní a tak pronesl:,,Hele holky, nerad vás ruším, ale musím Sammy ještě něco říct..." ,,Aha,"dodala Ally a odkráčela. ,,Díky Gregu, za tohle tě zbožňuju..." Vyhrkla Sammy, aniž by si uvědomila co vlastně řekla. ,,Jů, no tak to je fajn, zbožňuje mě suprová holka..." Řekl Greg a usmál se tak sladce, až se Sammy zamotala hlava. ,,Ehmm, no víš jak jsem to myslela Gregy." A chlapec tiše a s ůsměvem kyvnul.
Po několika děsných hodinách ve škole konečne naposledy zazvonilo. ,,Miluju tenhle zvuk,"oddechla si Sammy.
Uběhlo několik týdnů a Sammy už si zvykla na vše, co ji obklopovalo ve Virginnii.Po škole k ní příšel Greg a zeptal se, jestli by Sammy nechtěla někam zajít. ,,Bezva, tak co třeba na zmrzku,"navrhla s nadšením.Když si nesli zmzlinu na lavičku, jeden z kopečků spadl Sammy přímo do klína. ,,Kruci!" Zaklela hlasitě. Greg se udiveně podíval a pak se zasmál. ,,Na, tady máš kapesníček ty moje malá nešiko..." Podal jí kapesník a Sammy celá zrudla, jak moc jí potěšilo to, jak jí Gregy nazval. Slaďounce se na něj usmála a on jí úsměv oplatil...Dívali se jeden na druhého a trvalo několik minut, než se oba vzpamatovali.....
POKRÁČKO PŘÍŠTĚ, VAŠE SHEILY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamčík Kamčík | E-mail | Web | 11. června 2008 v 20:16 | Reagovat

Dobře ty Kačko, tohle já asi nevymyslím nikdy...

2 terka terka | 17. června 2008 v 19:56 | Reagovat

hey lolec to je na mě mooc je to tady upa super povedlo se káčko

3 terka terka | 17. června 2008 v 20:01 | Reagovat

kurva tady toho je aspon mám co dělat je to tady upa super

4 Ascaria Ascaria | E-mail | Web | 8. března 2009 v 17:38 | Reagovat

No to je úžasný.Júúú máš fakt talent:D

5 Majka Majka | E-mail | 22. března 2009 v 13:45 | Reagovat

kokso, to je skvelé, nepožičiaš aj mne niečo z tých nápadov? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama